Mammas lielākais talants - laika vadība

Laika vadība ir dzīves vadība.

Mammas lielākais talants - laika vadība

Es neesmu tāda mamma, kādas attēlo žurnālos. Mani mati nav nevainojami 100% laika. Tāpat mans meikaps (retos gadījumos, kad man tas vispār ir...).

Esmu īsta mamma ar reālām problēmām.

Par laimi, neviena no tām nav liela problēma - maz laika un pastāvīga vēlme laimēt loterijā (kas, domājams, nozīmē, ka mums noderētu papildu līdzekļi!).

Iespējams, šīs ir sīkas problēmas, ar ko sastopaties arī jūs, taču nedomājiet, ka tās nav svarīgas. Es ļoti ticu gudrai gan laika, gan naudas vadībai. Tā uzlaboja mūsu dzīvi.

Tas sākas ar pašiem pamatiem - sadzīves tehniku. Tā ir paredzēta, lai jums palīdzētu, nevis traucētu. Pēc plašiem tiešsaistes pētījumiem mēs atradām Indesit eXtra trauku mazgājamo mašīnu līniju. Laba cena, labas īpašības.

Piemēram, izmantojiet darbības uzsākšanas atlikšanas funkciju. Piepildiet trauku mazgājamo mašīnu un noregulējiet mazgāšanas sākšanu jebkurā dienas vai nakts laikā. Ja ir kas tāds, kas mani kaitina, tā ir izlietne pilna ar netīriem traukiem.

Šķiet, ka tie tur krājas visu dienu - no brokastīm līdz vakariņām.

Tāpēc, kad nav laika mazgāt traukus ar rokām, mēs liekam netīros traukus tieši trauku mazgājamajā mašīnā. Mēs to darām pēc katras ēdienreizes vai uzkodas.

Tad naktī, kamēr visi esam aizmiguši, Indesit trauku mazgājamā mašīna ieslēdzas un sāk darbu.
Pamosties, kad virtuve ir kārtīga un trauki tīri, ir brīnišķīgi!

Turklāt mēs ietaupām naudu. Ja ierīce sāk darboties laikā, kad elektroenerģijas patēriņš ir zemāks, mēs tērējam mazāk. Turklāt pati ierīce ir gan ūdens, gan energoefektīva.

Kopumā es pavadu mazāk laika mazgājot traukus, rēķini ir zemāki un mūsu virtuve ir kārtīgāka! Mazliet vairāk brīvā laika un mazi papildu ietaupījumi var dot daudz iespēju, padarot jūs veselīgāku, bagātāku un (lielākoties) laimīgāku.

Tāpēc atcerieties - laika vadība ir dzīves vadība! :)

Uzziniet vairāk par Indesit eXtra līniju šeit.