Svarīgākais padoms dzīvē - esi gudrs

Ģimenes dzīve ir sarežģīta. Atrodiet viedus risinājumus,
kas palīdzēs ar smaidu uzveikt dienu.

Svarīgākais padoms dzīvē - esi gudrs

Divi bērni, pilna laika darbs - tā ir sarežģīta kombinācija.

Mēs ar vīru cenšamies sadalīt darbus, bet tas nav viegli. Miljoniem pienākumu, par maz laika. Drīz pēc otrā bērniņa piedzimšanas es sapratu, ka man ir divas iespējas : a) bēgt uz tālu tropisko salu vai b) atrast gudrāku veidu, kā pārvaldīt savu laiku un pienākumus.
Lai cik pievilcīga būtu iespēja a, es izvēlējos otro. Mammas tā dara, vai ne? Viņas vienmēr atrod risinājumu. :)

Es veicu izmaiņas. Sīkumus, kas deva milzīgu atšķirību.

Piemēram, autiņbiksīšu nomaiņa - pirms tam mazo nācās nest uz vannas istabu un, ja vīrs bija izgājis, lielākais bērns uz brīdi paliktu viens. Tas bieži noveda pie visa veida nepatikšanām (piemēram, neparedzēti zīmējumi uz sienas dzīvojamā istabā...).
Tāpēc es izveidoju mazas, vienkāršas pārtīšanas zonas visā mājā. Nekas īpašs, tikai mitrās salvetes, dažas tīras autiņbiksītes un pārtīšanas salvete. Tagad tās vienmēr ir pieejamas, kad ir autiņu ārkārtas situācija. Tā ir daudz vieglāk! (Un sienu zīmējumi ir samazinājušies par 80%!)

Tādi ir mani risinājumi. Vienkārši un racionāli. Un šī pieeja ir svarīga arī izvēloties ierīces.

Piemēram, mums vajadzēja jaunu ledusskapi ar saldētavu. Kaut ko izturīgu, uzticamu, ar funkcijām, ko patiešām izmantojam.
Pēc ilgas meklēšanas mēs iegādājāmies Indesit eXtra ledusskapi ar saldētavu. Mēs esam ļoti apmierināti!

Jūs jau zināt, kā ledusskapī sakrājas ēdiens, vai ne? Dažreiz tajā jūklī ir grūti atrast meklēto. Bet šim ledusskapim ir izveicīgs risinājums - bīdāmie plaukti! Es varu tos izvilkt gluži kā kumodes atvilktni un paņemt to, ko man vajag!

Ēdiena izšķērdēšana mani tracina! Bet Indesit FlexiUse uzglabāšanas kaste palīdz to novērst. Šo gudro uzglabāšanas kasti ledusskapī var novietot dažādas temperatūras zonās. 0°C temperatūra ir ideāla gaļas un saudzīgi uzglabājama ēdiena uzglabāšanai, bet 5°C temperatūra ir labāk piemērota dārzeņiem un augļiem. Tie ilgāk stāv un labāk garšo!

Vēl man patīk pielāgojamais saldētavas izkārtojums. Es cenšos pagatavot ēdienu iepriekš un to sasaldēt, lai apēstu vēlāk nedēļas laikā. Piemēram, es vēlos sasaldēt ko lielu, piemēram, veselu tītaru. Viss, kas man jādara, ir jāizņem panelis, lai iegūtu visu nepieciešamo vietu.
Funkciju saraksts turpinās un turpinās. Labākais? Es tās tiešām lietoju! Tās patiešām padara manu dzīvi vieglāku.

Jā, Indesit ir gudrs. Gandrīz tikpat gudrs kā mamma. :)