Kvalitatīvi pavadīts laiks virtuvē

Jūsu mājas sirds - virtuve.

Kvalitatīvi pavadīts laiks virtuvē

Mēs pēdējā laikā pār daudz skatāmies šefpavāru un gatavošanas šovus.

Vīrs un bērni mūsu sarunās nejauši piemin franču un itāļu virtuves vārdus. Viņi tiešām zina, kā uzrakstīt Crème fraîche. Tas kļūst dīvaini. Bet tas ir arī jautri. Mēs izaicinām viens otru pagatavot viskārdinošākos ēdienus. Un arī ēdam veselīgāk (dažreiz).

Virtuve ir kļuvusi par kopīgu kaujas lauku/darbnīcu. Un man tas patīk! Vienmēr esmu uzskatījusi, ka virtuve ir patiesā mājas sirds. Ja mēs esam tas, ko mēs ēdam, tad virtuve ir vieta, kur mēs izlemjam, kas būsim.

Mūsu virtuve ir daļa no Indesit iebūvējamā Aria klāsta. Tā izskatās fantastiski! Katra virtuves iekārta perfekti papildina otru, tai piemīt tīrs, moderns dizains, kas man patiešām patīk. Tas izklausīsies salkani, bet tā ir kā mūsu ģimene - mēs katrs esam citāds, bet esam ideāli viens otram (jā, es brīdināju, ka tas būs salkani).
Mans vīrs var pagatavot sātīgu cepeti cepeškrāsnī, kamēr es ar meitu uz plīts virsmas gatavoju izcili veselīgu sautējumu ar maz taukvielām. Pa to laiku mans dēls var eksperimentēt ar mikroviļņu krāsni. 

Mēs gatavojam, smejamies un lieliski pavadām laiku.

Aria funkcijas gatavošanu padara tik vieglu! Piemēram, indukcijas plīts. Es dievinu tās piedāvāto daudzpusību, ļaujot mums izmantot visu formu un izmēru katlus un pannas. Un tīrīšana pēc gatavošanas ir vieglāka par vieglu.

Cepeškrāsnij ir tik daudz lielisku funkciju, ka mēs bieži apsūdzam manu vīru par krāpšanos.

Turn&Cook ir viena no tām. Jūs vienkārši pagriežat slēdzi un pēc mazāk nekā stundas izņemat izcili garšīgus ēdienus. Agrāk mēs strīdējāmies par to, kurš tīrīs cepeškrāsni, bet šī cepeškrāsns ar daudz gudriem dizaina uzlabojumiem ir tik viegli tīrāma! Piemēram, pagriežams grils vai noņemams priekšējais stikla panelis.

Mēs smējāmies par mūsu zēnu, kad viņš gribēja izmēģināt pagatavot šefpavāra cienīgus ēdienus mikroviļņu krāsnī. Bet mums nācās atkāpties... Viņa pagatavotie ēdieni ir tik izsmalcināti. Aria mikroviļņu krāsnī ir īpaša sistēma, kas nodrošina pilnīgu sastāvdaļu pagatavošanu (mūsu vecā mikroviļņu krāsns vienmēr pagatavoja daļēji sasaldētu, daļēji sadedzinātu ēdienu).

Mūsu virtuve ir noslogota, skaļa, netīra.

Bet tā ir labākā istaba mājā - tur mēs esam vistuvākie. :)

Uzziniet vairāk par Indesit Aria iebūvējamo virtuves komplektu šeit.