Jauna māja - laiks svinēt :)

Pārcelšanās bija satraucoša, bet nepieciešama.
Ir pienācis laiks sālsmaizei!

Jauna māja - laiks svinēt :)

Mēs mīlējām savu veco māju. Patiešām.

Tā bija pirmā vieta, kur pārcēlāmies kā pāris, pirmā, ko paši iekārtojām. Bet vissvarīgāk - tā bija mājvieta, kurā mēs kļuvām par ģimeni. Maģiski pārtapām no diviem par trim.
Un tad piedzima mūsu meitiņa. Pēkšņi un tikpat maģiski bijām jau četri. Ir pienācis laiks pieņemt patiesību - mēs esam pārauguši šo mazo māju. Ir pienācis laiks doties tālāk.
Mazliet noskumuši, bet arī priecīgi satraukti, mēs nolēmām atrast jaunas mājas. Ja esat kādreiz to darījis, tad zināt, cik tas var būt nomācoši. Šķita, ka nekad neko neatradīsim!

Taču dažus mēnešus vēlāk mēs sēžam savās jaunajās mājās. Joprojām ir mazliet svešāda sajūta. Man, piemēram, jāiztausta visa siena, pirms atrodu gaismas slēdzi. Bet tas mainīsies. Šobrīd tā vēl ir māja, drīz tās būs mājas.
Un vai var būt labāks iemesls, lai sarīkotu sālsmaizi? Draugu satikšana jaunās vietās sniedz drošības sajūtu, vai ne?

Te nu mēs esam. Gaidām viesus. Dažas mūsu mantas joprojām ir kastēs.

Jā, joprojām ir mazliet nekārtīgi (es nezinu, kā sakārtošu visas mūsu drēbes!), bet viens ir skaidrs - virtuve ir gatava šim jautrajam vakaram. Patiesībā virtuve bija pirmā telpa, kuru izplānojām un mēbelējām.

Tieši tagad, kad ķeram bērnus, lai mēģinātu viņus saģērbt, es uzmetu pateicības pilnu skatienu trauku mazgājamai mašīnai.

Bez tās ballītes šovakar nebūtu. Tas ir skaidrs.

Mēs izvēlējāmies indesit eXtraspace trauku mazgājamo mašīnu. Tā ir izturīga, ērti lietojama un darbojas pārsteidzoši! Tajā ir pietiekami daudz vietas, lai nomazgātu traukus un galda piederumus 14 cilvēkiem (tā ir veiksme, jo šovakar mēs būsim 12!).

Tai ir visas vajadzīgās programmas un iespējas (tādas, ko es patiešām lietoju, ne nevajadzīgi, modīgi papildinājumi), ieskaitot darbības uzsākšanas atlikšanu, dabai draudzīgo ECO režīmu, pusslodzi, intensīvas mazgāšanas ciklus un daudz vairāk! Ja nepieciešams, var pat izņemt augšējo plauktu un izbaudīt 53 cm plašu telpu.
Neticami, bet mums izdevās saģērbt bērnus. Šķiet, es dzidru, kāds tuvojas durvīm. Laiks gatavoties ballītei!

Jā, es jau sāku justies kā mājās.

Uzziniet vairāk par Indesit eXtra līniju šeit.