2 sekundes. 1 taustiņš. 0 problēmu.

Vīrs saka, kad runa ir par sadzīves tehniku - vienkāršāk ir labāk.

2 sekundes. 1 taustiņš. 0 problēmu.

Man jāatzīstas. Vīrietim tas ir diezgan apkaunojoši.

Lai iet! Sadzīves tehnika man ir pilnīgi nesaprotama.
Es to pateicu.
Klēpjdators neieslēdzas? Ar to es tikšu galā. Venkārši. Noplūde zem virtuves izlietnes? Tūdaļ! Jāpiekar glezna? Tikai pasakiet kur.

Bet, kad jāsaprot veļas mazgājamās mašīnas programmas un cikli... Es esmu pazudis. Pilnīgi apmaldījies.

Tā ir problēma. Bet, ja jūs zinātu, ka mana sieva ir stāvoklī ar mūsu otro bērniņu, tā kļūst par vēl lielāku problēmu. Man jāpalīdz viņai mājas darbos, ļaujot viņai koncentrēties uz mazo brīnumu, kas aug viņas vēderā. Tomēr tas beidzas ar to, ka es stāvu pie veļas mazgājamās mašīnas ar veļas grozu rokās un skatos uz to tā, it kā tā būtu sava veida noslēpumaina mīkla.

Tāpēc es darīju to, ko dara ikviens sevi cienošs cilvēks. Es vērsos pie interneta.

Un atradu tieši to, kas man bija vajadzīgs - Indesit Innex līniju. Dažus klikšķus un neilgu brīdi vēlāk mūsu jaunā veļas mazgājamā mašīna jau bija pie mums. Izmantot to bija tik vienkārši, kā 1-2-3. Tas viss īpašās Push&Wash funkcijas dēļ.

Ielieciet drēbes, nospiediet taustiņu. Tas arī viss. Patiešām.

Nav nepieciešams iestatīt programmu katru reizi, kad jāmazgā veļa, nekas nav jāatrod, nav jāspiež daudzi taustiņi un jāgriež slēdži. 45 minūtes vēlāk veļa ir pilnīgi tīra.

Protams, mūsu Indesit Innex veļas mazgājamai mašīnai ir arī daudz citas programmas un funkcijas (dabai draudzīgais ECO cikls, aromātu likvidēšanas cikls, invertora motors un daudz kas cits). Esmu pārliecināts, ka sieva būs vairāk nekā priecīga to visu izpētīt.

Es? Man pietiek ar Push&Wash funkciju.

Un vislabākais ir tas, ka mana sieva var atpūsties, zinot, ka es tieku galā.

Uzziniet vairāk par Indesit Innex līniju šeit.