Veļas mazgāšana: tagad tik vienkārši kā 1-2-3.

Intuitīvās ierīces vienkāršo jūsu dzīvi.

Veļas mazgāšana: tagad tik vienkārši kā 1-2-3.

Mana sieva ir mans varonis. Tā ir taisnība.

Viņai ir pilna laika darbs, divi bērni un viņa nevainojami paveic mājas darbus. Protams, es palīdzu, bet man nav viņai piemītošās organizatoriskās prasmes. Darbā man ir viegli plānot un izlemt. Bet mājās... Es galvenokārt lūdzu padomu sievai.
Mēs dalām lielāko daļu darbu (ja jums ir ģimene, jūs zināt, ka ir nebeidzams saraksts darbu, kas jāpaveic katru dienu). Bet ir daži, ko spēj tikai viņa.

Viens no tiem ir veļas mazgāšana.
Man nezināma iemesla dēļ esmu pagalam apjucis, strādājot ar veļas mazgājamo mašīnu. Man patīk darboties ar rokām, remontēt un saprast, kā lietas darbojas. Bet veļas mazgājamā mašīna? Tas man ir pilnīgs noslēpums.

Vai drīzāk - tā bija. Tagad mums ir jauna veļas mazgājamā mašīna.

Lai atvieglotu sievas dzīvi, es nolēmu atrast jaunu veļas mazgājamo mašīnu. Tādu, ko var lietot arī vīrs. Turklāt vecā jau sen bija nokalpojusi.
Pēc neilgas meklēšanas tiešsaistē es atradu Indesit Innex līniju. Tas bija tieši tas, kas man vajadzīgs!

Kādēļ?
Lūk, Innex veļas mazgāšanas process no sākuma līdz beigām:

a) Ielikt veļu veļas mazgājamā mašīnā

b) Nospiest taustiņu

Tas arī viss. Patiešām!

Nav nepieciešams iestatīt programmu katru reizi, kad jāmazgā veļa, nekas nav jāatrod, nav jāspiež daudzi taustiņi un jāgriež slēdži. 45 minūtes vēlāk veļa ir pilnīgi tīra.
Tas viss pateicoties gudrajai Push&Go sistēmai, ko māku izmantot pat es.
Tagad veļas mazgāšana ir kļuvusi tik vienkārša, ka mūsu desmitgadīgais dēls ir sācis man palīdzēt. Viņš arī vēlas palīdzēt savai māmiņai (jā, viņš ir eņģelis).

Protams, mūsu Indesit Innex veļas mazgājamai mašīnai ir arī daudz citas programmas un funkcijas (dabai draudzīgais 30 ° programma, aromātu likvidēšanas cikls, invertora motors un daudz kas cits). Esmu pārliecināts, ka sieva būs vairāk nekā priecīga to visu izpētīt. Man pietiek ar Push&Go funkciju.
Mammai ir nedaudz vairāk laika, esmu uzvarējis savas bailes no veļas mazgāšanas un arī mūsu dēls piedalās. Uzvarētājs ir ikviens!

Uzziniet vairāk par Indesit Innex līniju šeit.