russiaukraineindesit_website_icon_set_final_2

Pietrūkst telpas? Izvēlieties
pareizo ierīci

Četru cilvēku ģimenē telpa ir vērtīga prece.

Pietrūkst telpas? Izvēlieties pareizo ierīci

Mana meita ir veģetāriete. Es esmu pastāvīgā (un samērā efektīvā) diētā. Mans vīrs un dēls ēd daudz. Patiešām daudz.
Ko tas nozīmē? Pirmkārt, sarežģītas maltītes un grafiki. Tāpat mums ļoti ātri beidzās vieta ledusskapī. Atvēršana bija bīstama drošībai, jo viss aizmirstais ēdiens bija sakrājies ledusskapja dziļumā.
Bija laiks izvēlēties jaunu. Pēc ilgas meklēšanas mēs atradām ideālo variantu.

Indesit eXtra līnija piedāvā lieliskus ledusskapjus, kuriem ir viss, kas mums nepieciešams. Tie nodrošina vienkāršus, efektīvus risinājumus dažādām mums aktuālajām problēmām.

Piemēram, pārtikas izšķiešana. Tas mani tracina! Mūsu vecajā ledusskapī produkti turpināja uzkrāties stūros vēl ilgi pēc derīguma termiņa beigām. Tagad, pateicoties eXtra ledusskapja gudrajiem bīdāmajiem plauktiem, tos var vienkārši izvilkt, lai skaidri apskatītu, kas kur stāv.
Pateicoties FlexiUse uzglabāšanas kastei pārtika arī ilgāk saglabājas svaiga. Šo gudro uzglabāšanas kasti ledusskapī var novietot dažādas temperatūras zonās. 0°C temperatūra ir ideāla gaļas un saudzīgi uzglabājama ēdiena uzglabāšanai, bet 5°C temperatūra ir labāk piemērota dārzeņiem un augļiem. Tie ilgāk stāv un labāk garšo!

Kā jau minēju, katram no mums ir citāda diēta. Tas ir ļoti mulsinoši. Risinājums, ko esmu atradusi (es esmu mamma, tas ir tas, ko es daru!), ir gatavot uz priekšu un sasaldēt maltītes. Par laimi mūsu jaunā Indesit ierīce ir ar pielāgojamu saldētavu. Es varu izņemt nodalījumus un pārvietot lietas, iegūstot daudz vairāk telpas, lai sasaldētu lielu daudzumu pārtikas. Izcili!

Funkciju saraksts turpinās un turpinās. Labākais? Es tās tiešām lietoju! Tās patiešām padara manu dzīvi vieglāku.

Jā, Indesit ir gudrs. Gandrīz tikpat gudrs kā mamma. :)

Uzziniet vairāk par Indesit eXtra ledusskapjiem ar saldētavu šeit.