Par telpu, laiku un būšanu mammai

Pārmaiņas notiek. Tās ir daļa no dzīves. Pieņemiet tās
ar drosmi, mīlestību un atjautību.

Par telpu, laiku un būšanu mammai

Mana mazā meitiņa vairs nav maza. 19 gadu vecumā tam bija jābūt pilnīgi skaidram. Acīmredzot, tā nebija, jo, kravājot viņas mantas universitātei, es joprojām nespēju noticēt, ka viņa ir pietiekami veca, lai pieceltos un dzīvotu atsevišķi no mammas un tēta.

Bet - tas notiek.

Viņa man lūdza palīdzību sava jaunā, nelielā dzīvokļa iekārtošanā. Lūdzu, ņemiet vērā, kad es saku neliels, es domāju - ļoti mazs. Tas ir knapi lielāks par istabu, kurā viņa uzauga! Bet tas ir tas, ko mēs varam atļauties, un tas patiesībā ir jauki. Visvairāk tāpēc, ka viņai tas patīk.

Tas joprojām ir nepārtraukts process (piemēram, viņa joprojām nav izlēmusi, kādus plauktus uzstādīt savā mazajā virtuvē), bet mums ir pats nepieciešamākais.

Piemēram, ledusskapis. Telpas trūkums virtuvē padarīja to par īstu izaicinājumu. Mums vajadzēja kaut ko mazu, bet plašu. Es gribēju, lai tas būtu izturīgs, uzticams un, iespējams, arī energoefektīvs, jo tāpat kā visiem studentiem, manai meitai nav daudz līdzekļu, tāpēc ir svarīgi samazināt rēķinus.

Pēc nelielas interneta izpētes un draugu aptaujāšanas mēs izvēlējāmies Indesit integrēto ledusskapi par lielisku cenu. Mēs esam ļoti apmierināti!

Šādai kompaktai ierīcei tas nodrošina neticami daudz vietas - plaukti gan ledusskapī, gan durvīs, plaša saldētava un pilna platuma augļu nodalījums. Stikla plaukti ir patīkami pieskārienam, vienlaikus nodrošinot stingru virsmu. Un antibakteriālās aizsardzības sistēma nodrošina, lai manas mazās meitiņas (jā, es joprojām viņu tā saucu...) pārtika būtu svaiga. Mazāk atkritumu ir vairāk ietaupījumu. Izcili!

Arī durvju eņģu virzienmaiņa bija noderīga. Telpas izkārtojums ir nedaudz savāds, tāpēc mums vajadzēja, lai ledusskapis atvērtos no kreisās puses uz labo. Kad tas tika paveikts, ledusskapis nevainojami iederējās telpas mēbelējumā.