Maz vietas? Optimizējiet!

Ierobežota platība nenozīmē ierobežotas iespējas.

Maz vietas? Optimizējiet!

Mājā mums ir maz vietas. Šķiet, katrs stūris ir pieblīvēts ar mēbelēm, mazuļu rotaļlietām un visdažādākajām lietām (no kurām lielāko daļu es pat neatceros, ka būtu pircis vai man tās vajadzētu).

Ņemot vērā telpas ierobežojumus, mums bija jābūt gudriem sadzīves tehnikas izvēlē. Mūsu likums ir šāds - sadzīves tehnikai jābūt pieejamai, efektīvai un, ja iespējams, labi jāizskatās.

Piemēram, veļas mazgājamā mašīna. Mēs pavadījām daudz laika, mēģinot atrast mums piemērotāko. Mums patika doma arī par veļas žāvētāju, taču mēs zinājām, ka tas neiederas mūsu budžetā. Bet pēc ilgas meklēšanas un iztaujāšanas mēs atradām Indesit Innex līniju un tās veļas mazgājamās mašīnas-žāvētājus. Bingo!

Pirmkārt, tas ērti ietilpst gan mūsu budžetā (jā!), gan mūsu mazajā mājā!

Kaut gan mans vīrs to neatzīst, viņš nemāk lietot sadzīves tehniku. Tomēr pat viņš var viegli iestatīt programmas un ciklus. Tie ir skaidri attēloti uz ierīces, turklāt dažas pogas un slēdži ir izkāroti ļoti intuitīvi.

Programmu ir ļoti daudz. Pārsteidzoši, bet tās ir arī patiesi noderīgas. Līdz šim mana mīļākā programma ir 45 minūtes ilgā Wash&Dry, kas perfekti paveic savu darbu.

Kad mums ir nedaudz brīva laika (pārāk reti...), mēs labprāt satiekamies ar draugiem. Dažreiz cigarešu dūmi vai mitrums liek mūsu apģērbam smaržot slikti, kaut tas nemaz nav netīrs. Šajos gadījumos man patīk izmantot AirFresh ciklu, kas ātri atsvaidzina apģērbu, noņemot visas sliktās smakas.

Es teicu, ka man patīk glīta sadzīves tehnika, ja tas ir iespējams. Indesit veļas mazgājamo mašīnu-žāvētāju ir izstrādājis slavens itāļu dizainers Giorgetto Giugiaro. Tā ir dizaina prece!

Ja jums ir ierobežota telpa, tas nenozīmē, ka jums ir ierobežotas iespējas vai jāpieņem kompromiss kvalitātes ziņā. Mēs esam ļoti apmierināti ar savu Indesit veļas mazgājamo mašīnu-žāvētāju!

Uzziniet vairāk par Indesit veļas mazgājamām mašīnām-žāvētājiem šeit.