Mana veļas mazgājamā mašīna ir laika mašīna

Ietaupiet elektroenerģiju, ūdeni un (vissvarīgāk!) laiku.

Mana veļas mazgājamā mašīna ir laika mašīna

Mēs ar vīru apsēdāmies, lai izveidotu darāmo darbu sarakstu. Kad pabeidzām, paskatījāmies uz sarakstā iekļautajiem punktiem un sapratām, ka dienā nav pietiekami daudz stundu, lai to visu paveiktu.

Jūs jau zināt - bērni, darbs, mājas darbi, iepirkšanās, tīrīšana, plānošana, remontēšana, ēdiena gatavošana. Ja brīnumainā kārtā mums ir brīvais laiks, mēs cenšamies mazliet atpūsties - filma, grāmata, maltīte divatā (ha, atcerieties tādas?).

Piemēram, veļa. Tā tikai krājas un krājas. Kad izņemu no veļas mazgājamās mašīnas tīru veļu, vismaz divreiz vairāk ir netīrā! Drēbju mazgāšana var atņemt tik daudz laika! Un vecākiem laiks ir ļoti dārgs!

Un ūdens un elektrība! Tas mums izmaksāja tik daudz!

Tāpēc mēs īslaicīgi atmetām darāmo darbu sarakstu un koncentrējāmies uz ko citu - laika mašīnu.

Jā, laika mašīnu.

Pāris draugi mums pastāstīja par Indesit MyTime veļas mazgājamām mašīnām, un mēs tās izpētījām. Tas bija tieši tas, kas mums vajadzīgs. Mēs uzreiz atbrīvojāmies no savas vecās veļas mazgājamās mašīnas un iegādājāmies MyTime. Veco prom, jauno vietā!

Neticami! Atšķirība ir patiešām jūtama!

Šajā mazajā dārgakmenī ir 6 īpaši ātras mazgāšanas programmas, kas atkarībā no noslodzes ilgst no 20 (jā, divdesmit!) līdz 59 minūtēm. Es ielieku veļu un pirms atjēdzos tā jau ir nevainojami tīra.

Kopš mēs pārgājām uz MyTime mēs mazgājam biežāk, bet mums ir daudz vairāk brīvā laika!

Mūs uztrauca arī ietaupījumi (protams). Neefektīva ierīce nozīmē papildu izmaksas, mēnesi pēc mēneša. Cik izmaksā mūsu jaunā ierīce?

Atbildei neticēsiet! Mazas noslodzes gadījumā ūdens ietaupījumi pārsniedz 70%.

Jā, laika mašīna. Iespējams, mēs nevarēsim doties uz nākotni vai pagātni. Bet mēs, protams, izbaudām daudz vairāk tagadnes.