Ģimenes finanšu plānošanas padoms - izvēlēties energoefektīvas ierīces

Kad runa ir par ietaupījumiem, katrs sīkums palīdz.

Ģimenes finanšu plānošanas padoms - izvēlēties energoefektīvas ierīces

Man nepadodas matemātika. Nemaz. Bet es esmu māte un māmiņām ir jāattīsta prasmes, kuras viņām nekad nav bijušas... Tostarp rēķināšana.

Reizi mēnesī vīrs un es apsēžamies ar pildspalvu, papīru un kalkulatoru. Mēs pārskatām rēķinus un izdevumus. Jā, tieši tik jautri. :( Bet tas ir nepieciešams!

Mēs esam izveidojuši sarakstu ar visu, no kā varam atteikties, nekļūstot pārāk nomākti (piemēram, atļaujiet sev dažreiz paēst ārpus mājas!). Viena no lietām, ko mēs drīz ievērojām, bija ierīču energoefektivitāte. Neefektīva ierīce izšķērdē enerģiju un, piemēram, veļas vai trauku mazgājamā mašīna arī ūdeni.

Drīz vien pārtēriņš uzkrājas un ietekmē rēķinus.

Paturot to prātā, mēs pārmeklējām internetu un konsultējāmies ar draugiem. Mēs meklējām uzticamas, jēgpilnas un efektīvas sadzīves ierīces. Tādas, kas palīdz, nevis sarežģī dzīvi.

Pēc ilgas domāšanas mēs izvēlējāmies Indesit eXtra ierīču klāstu.

Kāpēc? Jo Indesit piedāvā izturīgas, vienkāršas un uzticamas preces, kādas ir nepieciešamas reālām ģimenēm. eXtra ierīces ir papildinātas ar funkcijām, kuras mēs tiešām izmantosim. Turklāt to cena ir piemērota strādājošai ģimenei.

Ierīces piedāvā lielisku energoefektivitāti, nodrošinot ilgtermiņa ietaupījumus. Un, ņemot vērā ļoti saprātīgo cenu, tas patiešām ir viens no retajiem izdevīgajiem risinājumiem!

Ietaupot naudu sadzīves tehnikā un zinot, ka mēs ietaupīsim katru mēnesi to fantastiskās energoefektivitātes dēļ, es domāju, ka esam nopelnījuši sevi palutināt.