Gatavošana var būt jautra. Tīrīšana nemaz.
(Bet jūs varat padarīt to vieglāku un rentablu!)

Laiks ir vērtīgs: izvēlēties ierīces, kas palīdz samazināt jūsu pūles.

Gatavošana var būt jautra. Tīrīšana nemaz. 
(Bet jūs varat padarīt to vieglāku un rentablu!)

Man ļoti patīk gatavot. Es meklēju receptes internetā un skatos gandrīz visus gatavošanas šovus.

Mans vaļasprieks ir sastāvdaļu meklēšana, to kombinēšana un receptes pielāgošana pēc sava prāta. Man patīk ielikt ēdienu cepeškrāsnī vai gatavot uz plīts un skatīties, kā tas pārvēršas par ko izcili gardu, kas iepriecinās visu ģimeni.

Tad, protams, seko garlaicīgākā daļa... Tīrīšana. Tiem, kas nevar atļauties palīdzību, tā ir neizbēgama.
Par laimi esmu atradusi gatavošanas ierīces, kas man ir ideāli piemērotas. Par tām man reiz pastāstīja draudzene, kad es sūdzējos, cik ļoti man nepatīk cepeškrāsns stikla paneļa tīrīšana.

Indesit PureGlass sērija. Es to iemīlēju tiklīdz ieraudzīju! Tā atbilda visām manām prasībām - stilīga, funkcionāla un pieejama. Kas gan te varētu nepatikt? :)

Atgriežoties pie cepeškrāsns stikla paneļa - tīrīšana tagad ir vienkārša. Veicot trīs vienkāršas darbības, es varu droši noņemt savas jaunās PureGlass cepeškrāsns stikla paneli, tāpēc to ir ļoti viegli notīrīt. Noņemiet, notīriet. Vairs nav jārāpo un jāstaipās neērtās pozīcijās, mēģinot nokļūt līdz nepatīkamajam traipam. Viegli!

Tāpat kā vairumā parastu ģimeņu mūs uztrauc izmaksas. Vēl viens PureGlass sērijas ieguvums ir pārsteidzošā energoefektivitāte. Plīts degļi fokusē liesmu uz pannu, samazinot gāzes patēriņu, bet cepeškrāsns energoefektivitāte ir izcila.

Kopumā es mazāk iztērēju, vairāk ietaupu un veltu mazāk laika tīrīšanai. Perfekti!

Uzziniet vairāk par Indesit plīti šeit.