Nepieciešams jauns veļas žāvētājs?
Izmantojiet šo parocīgo ceļvedi, lai izvēlētos labāko.

Esat noguris no gaidīšanas, kad veļa izžūs? Vai jūsu drēbes zaudē jauko svaigi mazgāta apģērba smaržu, jo tās pārāk ilgi karājas uz auklas?

Ir pienācis laiks iegādāties veļas žāvētāju. Ielieciet veļu, ļaujiet tam paveikt savu darbu un izbaudiet!

Tomēr ir dažas lietas, kas jāpatur prātā, lai izvēlētos sev labāko veļas žāvētāju. Šis īsais ceļvedis jums palīdzēs.
Gatavi? Sāksim!

1. Izvēlieties krāsu!

Krāsa ir galvenais skaistas virtuves elements. Nedomājiet, ka tai nav nozīmes!

Visbiežāk sadzīves tehnika ir balta, melna un matēta nerūsējošā tērauda krāsā. Tās ir universālas krāsas, ko var viegli apvienot ar esošajām krāsām. Iespējams, jūs vēlaties pievienot mazliet kontrasta, piemēram, izvēloties baltu ierīci kopējā tumšā tonalitātē.

2. Paņemiet mērlenti!

Vietai un laikam ir viena kopīga iezīme - šķiet, to nekad nav gana.
Pirms iegādāties veļas žāvētāju, pārliecinieties, vai ir brīva nepieciešamā telpa.

Neaizmirstiet atstāt aptuveni 10 cm starp ierīci un sienu, lai nodrošinātu telpu ventilācijai.

Tāpat neaizmirstiet izmērīt savas mājas durvju platumu! Jūs nevēlaties saņemt savu jauno ierīci un atklāt, ka to nevar iznest caur durvīm!

3. Ziniet savas vajadzības

Tirgū ir dažāda veida veļas žāvētāji. Tālāk ir sniegts īss biežāk izmantoto žāvētāju apraksts, lai palīdzētu jums atrast sev piemērotāko. Ceram, ka tas palīdzēs!

Gaisa ventilācijas tipa

Gaisa ventilācijas žāvētāji nodrošina silta gaisa cirkulāciju caur veļu, veicinot atlikušā ūdens iztvaikošanu. Tie ir efektīvs un pieejams risinājums.
Atcerieties, ka gaisa ventilācijas veļas žāvētājiem ir nepieciešams izvadkanāls, lai mitro gaisu novadītu ārpusē.

Kondensatora tipa

Kondensatora tipa veļas žāvētāji kondensē lieko ūdeni un savāc to tvertnē vai novada notekā. Tos ir viegli uzstādīt, jo nav nepieciešams ārējais izvads.

Kondensatora tipa veļas žāvētāji bieži ir aprīkoti ar daudzām papildu funkcijām, tāpēc rūpīgi izpētiet tos!

Sensora tipa

Viedie sensora tipa veļas žāvētāji automātiski nosaka slodzes mitruma līmeni, kas ļauj tiem izslēgties, kad drēbes ir patiešām sausas, negaidot noteiktās cikla beigas. Šie veļas žāvētāji lieliski samazina rēķinus, jo cikls ir tikai tik ilgs, cik nepieciešams.

Izmantojot viedos sensora tipa žāvētājus, jūs varat izvēlēties mitruma līmeni, kādā vēlaties saņemt savu veļu. Nedaudz mitru apģērbu (apmēram 10% mitruma) ir daudz vieglāk gludināt un tas nodrošina labākus rezultātus.

Siltumsūkņa tipa

Siltumsūkņa tipa veļas žāvētāji žāvē veļu, sildot gaisu caur siltuma sūkni. Mitrums no apģērba tiek savākts ūdens tvertnē un gaiss atkal tiek sasildīts, lai turpinātu žāvēšanu. Tie ir ļoti daudzveidīgi un viegli uzstādāmi, jo nav nepieciešams ārējais izvads, kā arī tie nerada paaugstinātu gaisa mitrumu.
Kondensatora tipa žāvētāji ir arī ļoti resursefektīvi!

4. Nosveriet savu veļu

To varat nedarīt burtiski (kaut gan patiesībā tas būtu noderīgi), bet rūpīgi apsveriet vidējo veļas daudzumu, ko jūs un jūsu ģimene mazgā. Tas nosaka jaunās ierīces nepieciešamo ietilpību, un tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kas jāņem vērā pirms pirkuma veikšanas.
Jāpatur prātā, ka mazgāšanas un žāvēšanas jauda ir divas dažādas lietas, kas izteiktas divās dažādās vērtībās, tādēļ ņemiet vērā abas.

5. Izvēlieties papildu ieguvumus

Indesit veļas žāvētāji ir aprīkoti ar vairākām papildu funkcijām, ieskaitot īpašus ciklus, paaugstinātu energoefektivitāti, samazinātu ūdens patēriņu u.tml.
Plānojot pirkumu, veltiet laiku, lai apsvērtu, kas jums ir nepieciešams.
Lūk, dažas iespējas, ko piedāvā Indesit veļas žāvētāji.

Ātrā gludināšana

Ātrās gludināšanas funkcija nodrošina visoptimālāko apģērba mitruma līmeni īpaši vieglai gludināšanai.

Atmiņas funkcija

Iestatiet to un aizmirstiet to! Atmiņas funkcija ļauj saglabāt iecienītākos vai visbiežāk izmantotos žāvēšanas iestatījumus.

Nākamajā reizē, kad jāžāvē veļa, žāvētājs būs gatavs darbam!

Apavu plaukts

Īpašais apavu plaukts vertikālai apavu novietošanai žāvētājā, nodrošinot izcilus žāvēšanas rezultātus, rūpējoties par jūsu apaviem.