Nepieciešama jauna veļas mazgājamā mašīna-žāvētājs?
Šis ceļvedis jums palīdzēs!

Veļas mazgājamās mašīnas-žāvētāji ir lieliskas. Tās apvieno veļas mazgājamo mašīnu un veļas žāvētāju (kā to skaidri parāda nosaukums ...) vienā ierīcē, ietaupot gana daudz laika. Ielieciet veļu un, kad cikls ir noslēdzies, veļa ir ne tikai tīra, bet arī sausa!
Šis īsais ceļvedis sniegs pamatinformāciju, kas var palīdzēt veikt apzinātu pirkumu.
Gatavi? Sāksim!

1. Integrēta vai brīvi stāvoša?

Tas patiešām ir atkarīgs no tā, vai vēlaties, lai jūsu jaunā ierīce nevainojami pielāgotos esošajiem skapīšiem. Šajā gadījumā izvēlieties integrētu (jeb iebūvētu) veļas mazgājamo mašīnu-žāvētāju.
Integrētās ierīces nodrošina ierīces pilnīgu iekļaušanos telpas kopējā stilā.
Ja skapīši nav problēma, izvēlieties brīvi stāvošu ierīci. Indesit brīvi stāvošajām ierīcēm ir izcils dizains, tāpēc ir lieliski to parādīt!

2. Paņemiet mērlenti!

Vietai un laikam ir viena kopīga iezīme - šķiet, ka to nekad nav gana.
Pirms iegādāties ierīci, pārliecinieties, vai ir brīva nepieciešamā telpa. Neaizmirstiet atstāt aptuveni 10 cm starp ierīci un sienu.
Tāpat neaizmirstiet izmērīt savas mājas durvju platumu! Jūs nevēlaties saņemt savu jauno ierīci un atklāt, ka to nevar iznest caur durvīm!

3. Nosveriet savu veļu

To varat nedarīt burtiski (kaut gan patiesībā tas būtu noderīgi), bet rūpīgi apsveriet vidējo veļas daudzumu, ko jūs un jūsu ģimene mazgā. Tas nosaka jaunās ierīces nepieciešamo ietilpību, un tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kas jāņem vērā pirms pirkuma veikšanas.
Atcerieties - ierīces ietilpība vienmēr attiecas uz sausu veļu, ne mitru. Tātad, ja jums interesējošai ierīcei ir 7 kg ietilpība, ​​tā spēj izmazgāt 7 kg sausas veļas. Protams, veļa būs daudz smagāka, kad kļūs mitra, bet neuztraucieties, ierīce ir izstrādāta, lai apstrādātu papildu svaru.
Jāpatur prātā, ka mazgāšanas un žāvēšanas jauda ir divas dažādas lietas, kas izteiktas divās dažādās vērtībās, tādēļ ņemiet vērā abas.

4. Pārbaudiet griešanās ātrumu

Griešanās ātrums norāda apgriezienu skaitu minūtē (rpm), ko veļas mazgājamā mašīna spēj veikt. Parasti tie ir 1000 līdz 1600 apgriezieni minūtē.
Centrifūgas cikls sākas pēc mazgāšanas cikla un pirms sāk darboties žāvētājs. Centrifūgas cikla laikā no veļas tiek izgriezts atlikušais ūdens. Augstāks centrifūgas ātrums izgriež vairāk ūdens nekā lēnāks, turklāt tas notiek ātrāk.

5. Izvēlieties papildu ieguvumus

Indesit veļas mazgājamās mašīnas- žāvētāji ir aprīkoti ar vairākām papildu funkcijām, ieskaitot īpašus ciklus, paaugstinātu energoefektivitāti, samazinātu ūdens patēriņu u.tml.
Plānojot pirkumu, veltiet laiku, lai apsvērtu, kas jums ir nepieciešams.

Lūk, dažas funkcijas, ko piedāvā Indesit veļas mazgājamās mašīnas-žāvētāji.

Innex

Viens taustiņš, nulle problēmu. Steidzaties? Veļas mazgājamās mašīnas iestatīšana tagad aizņem tikai divas sekundes. Burtiski.
Indesit Innex ierīču līnija ir vienkāršojusi mazgāšanas procesu līdz minimumam - viena taustiņa nospiešanai.
Neatkarīgi no tā, vai mazgājat kokvilnu, sintētiku vai abas, vienkārši nospiediet Innex veļas mazgājamās mašīnas-žāvētāja taustiņu Push&Wash un tā ir gatava darbam.

Darbības uzsākšanas atlikšana

Nav neuzveicamu traipu

Lūk, padoms samazinātiem rēķiniem - Indesit veļas mazgājamās mašīnas-žāvētāji ir aprīkotas ar darbības uzsākšanas atlikšanas funkciju, kas ļauj ielādēt ierīci un sākt mazgāšanu jebkurā dienas vai nakts laikā.

Izmantojiet šo ērto funkciju, lai iestatītu darbību naktī vai laikā, kad elektroenerģijas patēriņš ir zemāks, lai ietaupītu vēl vairāk!