Jauna veļas mazgājamā mašīna?
Ļaujiet mums palīdzēt izvēlēties labāko!

Dzīvē ir maz pārliecību. Viena no tām ir tas, ka veļa kļūst netīra. Un šī netīra veļa būs jāmazgā. Skumji, bet patiesi.

Bet mēs varam palīdzēt, lai mazgāšana būtu patiešām vienkārša. Sāksim ar šo ceļvedi, kur minēti galvenie faktori, kas jāapsver, iegādājoties jaunu veļas mazgājamo mašīnu.

Gatavi? Aiziet!

1. Paņemiet mērlenti!

Vietai un laikam ir viena kopīga iezīme - šķiet, to nekad nav gana.

Pirms iegādāties jaunu ierīci, pārliecinieties, vai ir brīva nepieciešamā telpa.
Tāpat neaizmirstiet izmērīt savas mājas durvju platumu! Jūs nevēlaties saņemt savu jauno ierīci un atklāt, ka to nevar iznest caur durvīm!

2. Izvēlieties ielādi no augšas vai priekšas

Ir divi veļas mazgājamo mašīnu veidi - ar ielādi no augšas un ar ielādi no priekšas. Pieņemot lēmumu, padomājiet par to, kā un kur jūs izmantojat savu ierīci.

Ierobežota telpa? Iespējams, ka ielāde no augšas palīdzēsietaupīt dažus vērtīgus centimetrus. Vai jūs vēlaties iegādāties arī veļas žāvētāju un novietot ierīces vienu virs otras?

Šajā gadījumā ielāde no priekšas būs labākais risinājums. Ierīces ar ielādi no priekšas var uzstādīt arī uz paaugstinājuma, lai samazinātu tupšanās un noliekšanās nepieciešamību.

Ielāde no priekšas

Veļas mazgājamās mašīnas ar ielādi no priekšas nodrošina lieliskus mazgāšanas rezultātus un ir resursefektīvas, jo patērē maz ūdens.

Kā norāda nosaukums, tās tiek atvērtas ierīces priekšpusē.

Ielāde no augšas

Veļas mazgājamās mašīnas ar ielādi no augšas tiek atvērtas augšpusē un nodrošina īsus mazgāšanas ciklus. To konstrukcija nodrošina samazinātu vibrāciju.

3. Nosveriet savu veļu

To varat nedarīt burtiski (kaut gan patiesībā tas būtu noderīgi), bet rūpīgi apsveriet vidējo veļas daudzumu, ko jūs un jūsu ģimene mazgā. Tas nosaka jaunās ierīces nepieciešamo ietilpību, un tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kas jāņem vērā pirms pirkuma veikšanas.
Atcerieties - ierīces ietilpība vienmēr attiecas uz sausu veļu, ne mitru. Tātad, ja jums interesējošai ierīcei ir 7 kg ietilpība, tā spēj izmazgāt 7 kg sausas veļas. Protams, veļa būs daudz smagāka, kad kļūs mitra, bet neuztraucieties, ierīce ir izstrādāta, lai apstrādātu papildu svaru.

4. Izvēlieties papildu ieguvumus

Indesit veļas mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar vairākām papildu funkcijām, ieskaitot īpašus ciklus, paaugstinātu energoefektivitāti, samazinātu ūdens patēriņu u.tml.
Plānojot pirkumu, veltiet laiku, lai apsvērtu, kas jums ir nepieciešams.
Lūk, dažas iespējas, ko piedāvā Indesit veļas mazgājamās mašīnas.

Innex

Viens taustiņš, nulle problēmu.

Steidzaties? Veļas mazgājamās mašīnas iestatīšana tagad aizņem tikai divas sekundes. Burtiski.
Indesit Innex ierīču līnija ir vienkāršojusi mazgāšanas procesu līdz minimumam - viena taustiņa nospiešanai.

Neatkarīgi no tā, vai mazgājat kokvilnu, sintētiku vai abas, vienkārši nospiediet Innex veļas mazgājamās mašīnas taustiņu Push&Go un tā ir gatava darbam.

Papildu mazgāšana

Nav neuzveicamu traipu

Jūs esat piedzīvojuši dažādus traipus. Daži liek matiem sacelties stāvus!

Indesit piedāvā vienkāršu un efektīvu pieeju to mazgāšanai - ielieciet netīrās drēbes veļas mazgājamā mašīnā un izvēlieties īpašo papildu mazgāšanas ciklu.

Jūs saņemsiet gan tīru veļu, gan priecīgu smaidu. Nav slikti, vai ne?