Labākais tvaika nosūcējs?
Mēs palīdzēsim to atrast!

Tvaika nosūcēji, protams, ir noderīgi. Tie nodrošina virtuves gaisa filtrēšanu, attīrot to no taukiem un dūmiem, padarot to svaigāku un smaržīgāku. Bet tie spēj ne tikai to! Tvaika nosūcējs var būt unikāla stila detaļa, drosmīgs jūsu virtuves dekors.
Šis kodolīgais tvaika nosūcēja iegādes ceļvedis sniedz pirms iegādes svarīgu pamatinformāciju.
Sāksim!

1. Izvēlieties stilu

Tvaika nosūcēji ir pieejami dažādos veidos, katrs no tiem ar unikālu izskatu, stilu un funkcionalitāti.

Izvēle ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, virtuvē pieejamās telpas, nepieciešamās funkcijas un izskata.
Šie ir galvenie tvaika nosūcēju veidi:

Skursteņa tipa tvaika nosūcējs

Vizuāli uzkrītoši. Sastāv no korpusa un skursteņa virs tā. Piemērots uzstādīšanai starp skapīšiem, nevis zem vai aiz tiem.

Integrēts tvaika nosūcējs

Ja vēlaties ko tādu, kas uzstādāms jūsu esošajā virtuves skapītī, izvēlieties šāda tipa nosūcēju. Pieejami standarta izmēros, tādēļ nevajadzētu rasties grūtībām atrast sev piemērotu.

Viziera tipa tvaika nosūcējs

Viziera tipa tvaika nosūcēji ir uzstādāmi zem skapjiem, taču tie ir redzami.
Kompakti un diskrēti. Ja tas ir tas, ko vēlaties, izvēlieties šāda tipa nosūcēju.

2. Paņemiet mērlenti!

Tvaika nosūcēja darbs ir savākt dūmus un smakas no plīts zonas un novirzīt tos citur (vairāk par to nākamajā solī).

Lai uzlabotu to efektivitāti, jums jāizvēlas nosūcējs, kas ir vismaz tikpat plats kā gatavošanas virsma zem tā. Šajā gadījumā lielāks tiešām ir labāks.

3. Apsveriet tvaika nosūcēju ar cauruļvadu un filtrēšanas funkciju

Kad tvaika nosūcējs ir savācis tvaiku un smaržas, kas paceļas no gatavošanas virsmas, ir divi galvenie veidi, kā tas tos iznīcina. Pirmais ir to nogādāšana ārā caur cauruļvadu. Tādējādi tauki, smakas un tvaiks tiek izvadīts no jūsu virtuves un mājas.
Filtrēšanas vai recirkulācijas tvaika nosūcēji ir aprīkoti ar filtru, caur kuru gaiss tiek filtrēts, notverot taukus un smakas, pirms tas atgriežas virtuvē. Tiem ir draudzīga cena un tos ir viegli uzstādīt!

4. Ziniet savas vajadzības

Izvēloties savai virtuvei piemērotāko tvaika nosūcēju, jāatceras arī citas lietas:

Ventilatora ātruma iestatījumi

Indesit tvaika nosūcēji piedāvā vairākus ātruma iestatījumus. Ātrākos parasti lieto gatavošanas laikā, bet lēnākos var izmantot atlikušā gaisa filtrēšanai, kad gatavošana jau ir pabeigta.

Gaisa plūsma

Gaisa plūsmu mēra kubikpēdās minūtē (CFM).

Jo augstāka vērtība, jo lielāka ir filtrējamā gaisa kapacitāte.

Troksnis

Pārbaudiet tvaika nosūcēja trokšņa līmeni. Indesit piedāvā fantastiskus klusas darbības tvaika nosūcējus, un tas nav mazsvarīgi. 

Apgaismojums

Iespējams, tas ir pašsaprotami, bet papildu apgaismojums patiešām var uzlabot jūsu gatavošanas pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai jūsu virtuve ir gaiša vai nē, mēģiniet izvēlēties tvaika nosūcēju ar apgaismojumu.

5. Izvēlieties krāsu!

Krāsa un dizains ir galvenie skaistas virtuves elementi. Neaizmirstiet to!
Visbiežāk tvaika nosūcēji ir balti, melni, matēta nerūsējošā tērauda un pelēkas krāsas. Tās ir universālas krāsas, ko var viegli apvienot ar esošo krāsu gammu. Iespējams, jūs vēlaties pievienot mazliet kontrasta, piemēram, izvēloties baltu cepeškrāsni kopējā tumšā tonalitātē.