Apsverat jaunas trauku mazgājamās mašīnas iegādi?

Apsverat jaunas trauku mazgājamās mašīnas iegādi?
Izmantojiet šo parocīgo iegādes ceļvedi!

Trauku mazgājamā mašīna ir atvadas trauku mazgāšanai ar rokām. Tas vien to padara par lielisku pirkumu!

Bet ir arī citas lietas, kas jāapsver, lai veiktu apzinātu pirkumu. Izpētiet šos vienkāršos soļus, lai izvēlētos sev piemērotāko trauku mazgājamo mašīnu.

Gatavi? Aiziet!

1. Izvēlieties stilu.
Integrēta vai brīvi stāvoša?

Tas tiešām ir atkarīgs no tā, kā izskatās jūsu pašreizējā virtuve. Ja jums jau ir skapīši ar integrētām vai iebūvētām ierīcēm, jūs, iespējams, izmantosiet šo iespēju. Integrētās ierīces nodrošina trauku mazgājamās mašīnas pilnīgi saplūšanu ar jūsu virtuves stilu.

Ja skapīši nav problēma, izvēlieties brīvi stāvošu. Indesit brīvi stāvošajam aprīkojumam ir izcils dizains, tāpēc ir lieliski to parādīt!

Piezīme par krāsu:

Visbiežāk brīvi stāvošas ierīces ir baltas, melnas un matēta nerūsējošā tērauda krāsā. Tās ir universālas krāsas, ko var viegli apvienot ar citām. Iespējams, jūs vēlaties pievienot mazliet kontrasta, piemēram, izvēloties baltu ierīci kopējā tumšā tonalitātē.

2. Paņemiet mērlenti!

Pirms iegādāties ierīci, pārliecinieties, vai ir pieejama nepieciešamā telpa. Paņemiet mērlenti un nosakiet pieejamo platumu, augstumu un dziļumu.

Trauku mazgājamām mašīnām parasti ir trīs izmēri - pilna izmēra, šaurās un kompaktās.

Paturiet prātā, ka kompaktās versijas atšķiras. Piemēram, Indesit piedāvā galda trauku mazgājamās mašīnas, kas kopumā aizņem daudz mazāk vietas nekā pilnizmēra vai šaurie modeļi.

Tāpat atcerieties, ka virtuve nav vienīgā, kur jāveic mērījumi! Izmēriet visu durvju/gaiteņu/ieeju platumu, kur jaunā ierīce tiks transportēta. Jūs negribētu saņemt savu jauno ierīci, lai atklātu, ka to nevar iznest caur durvīm!

3. Apsveriet savus mazgāšanas paradumus

Vai jūsu ģimene ir liela? Vai jūs bieži organizējat vakariņas ar draugiem? Ja tā, iespējams, netīrie trauki sakrājas diezgan ātri. Varbūt ir otrādi - jūs vēlaties trauku mazgājamo mašīnu, bet ikdienas netīro trauku jūsu mājsaimniecībā ir relatīvi maz.

Svarīgs faktors, kas jāņem vērā, ir trauku komplektu skaits, ko var nomazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Kas ir trauku komplektu skaits? Iedomājieties oficiālu vakariņu izkārtojumu. Katram viesim būs vakariņu šķīvis, deserta šķīvis, deserta karote, zupas šķīvis, zupas karote, glāze, tējas tasīte, apakštase, tējkarote, nazis, dakša. Tas veido vienu trauku komplektu. Reiziniet tos ar kopējo pieejamo vietu skaitu, ko piedāvā trauku mazgājamā mašīna, lai saprastu, cik daudz trauku tajā var ievietot.

4. Izvēlieties papildu ieguvumus

Trauku mazgājamām mašīnām bieži ir daudzas īpašas funkcijas.

Labs padoms ir uzmanīgi izlasīt informāciju par piedāvātajām funkcijām un rūpīgi apsvērt, vai jūs tās faktiski izmantosiet.

Lūk, dažas Indesit trauku mazgājamo mašīnu funkcijas.

Darbības uzsākšanas atlikšana

Īstajā laikā!
Darbības uzsākšanas atlikšanas funkcija ļauj sagatavot trauku mazgājamo mašīnu darbam, bet iestatīt ciklu, kad tas ir visērtāk.
Piemēram, Indesit trauku mazgājamās mašīnas darbības uzsākšanas atlikšanas taimeri var noregulēt, lai ierīce sāktu darbu vēlāk dienas vai nakts laikā, kad elektroenerģijas patēriņš ir mazāks, lai ietaupītu enerģiju un samazinātu rēķinus.

Papildu cikls

Indesit eXtra kolekcija piedāvā daudz unikālas iezīmes, kas paredzētas jūsu dzīves vienkāršošanai.

Piemēram, izņemiet trauku mazgājamās mašīnas augšējo grozu, lai izbaudītu plašu 53 cm telpu.

Inovatīvā hidrauliskā tehnoloģija noņems pat visgrūtāk mazgājamos traipus un pārtikas atlikumus, lai trauki vienmēr būtu mirdzoši tīri.