Vēlaties iegādāties jaunu saldētavu?

pārtikai

Vēlaties iegādāties jaunu saldētavu?
Mieru tikai mieru - mēs palīdzēsim!

Dažiem ar ledusskapja saldētavas nodalījumu nepietiek. Atsevišķās saldētavas nodrošina daudz vietas un ir ideāli piemērotas, ja, piemēram, vēlaties pagatavot ēdienu jau iepriekš un sasaldēt vai doties iepirkties reizi nedēļā vai mēnesī.
Šis vienkāršais un precīzais saldētavas iegādes ceļvedis jums palīdzēs veikt apzinātu pirkumu.
Gatavi? Aiziet!

1. Izvēlieties stilu

Saldētavas pieejamas divos pamatveidos - horizontālās un vertikālās saldētavas. Lūk, daži padomi, kas palīdzēs izvēlēties.

Horizontālās saldētavas

Horizontālās saldētavas atveras uz augšu un tām ir horizontāls izkārtojums. Produktu organizēšanai ierīcē tiek izmantoti sadalītāji un iekaramie grozi. Horizontālās saldētavas lieliski aizsargā jūsu pārtikas produktus no apsaldējumiem un ir energoefektīvas, kā arī cenas ziņā izdevīgas.

Vertikālās saldētavas

Vertikālo saldētavu izkārtojums ir līdzīgs klasiskajiem ledusskapjiem - viena vai vairākas priekšējās durvis un horizontāli plaukti. Vertikālās saldētavas ir vienkāršs veids saldētu produktu organizēšanai. Tās aizņem nelielu platību, tāpēc viegli ievietjamas arī mazākās telpās.

Kompaktās saldētavas

Saldētavas ir pieejamas arī mini vai kompaktos izmēros. Galda vai zem-letes ierīce, iespējams, ir tieši tas, kas jums vajadzīgs, ja pieejamā telpa ir liela problēma.
Ņemot vērā to kompakto izmēru, tās iekļaujas jebkurā esošajā izkārtojumā.

2. Integrēta vai brīvi stāvoša

Tāpat kā cita sadzīves tehnika, lielākā daļa zīmolu, tostarp Indesit, piedāvā gan integrētas (jeb iebūvētas), gan brīvi stāvošas saldētavas.
Ja jums jau ir skapīši ar integrētām vai iebūvētām ierīcēm, iespējams, iebūvējamā saldētava būs īstā. Integrētās ierīces nodrošina pilnīgu saderību ar kopējo telpas stilu.
Ja skapīši nav problēma, izvēlieties brīvi stāvošo. Indesit brīvi stāvošajam aprīkojumam ir izcils dizains, tāpēc ir lieliski to parādīt!

3. Izmēriet!

Laiks ķerties pie mērlentes. Pirms saldētavas iegādes pārliecinieties, vai ir pieejama nepieciešamā telpa. Ņemot vērā dažādos pieejamos saldētavu veidus, to izmēri ievērojami atšķiras, tādēļ vislabāk ir rūpīgi plānot nepieciešamo.
Tāpat neaizmirstiet izmērīt savas mājas durvju platumu! Jūs nevēlaties saņemt savu jauno ierīci un atklāt, ka to nevar iznest caur durvīm!

4. Izvēlieties papildu ieguvumus

Super Freeze

Pievienojat papildu produktus Indesit saldētavā?

Super Freeze funkcija ātri pazemina ierīces iekšējo temperatūru, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku ēdiena sasalšanu, tādējādi saglabājot uzturvērtību, garšu un tekstūru.

Temperatūras kontrole

Jūsu ēdiens ir labās rokās.
Indesit temperatūras kontroles funkcija pastāvīgi uzrauga ierīces iekšējo temperatūru, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo saldēšanas vidi jūsu pārtikai.

Ja temperatūra paaugstinās virs pieņemamā līmeņa, temperatūras kontrole par to brīdinās ar skaņas signālu.