Vēlaties iegādāties jaunu plīts virsmu?
Sāciet ar šo vienkāršo iegādes ceļvedi!

Nekas nelīdzinās gatavošanai pie plīts starp siltumu un ēdiena smaržām. Tā ir vieta, kur atraisīt savu kulinārijas radošumu un piedzīvot gatavošanas prieku.
Iegādājoties plīts virsmu, pārliecinieties, vai tā atbilst jūsu vajadzībām. Lūk, daži padomi, kas palīdzēs atrast sev piemērotāko.
Sāksim!

1. Izvēlieties savam gatavošanas stilam atbilstošāko

Vissvarīgāk ir apsvērt savu gatavošanas stilu. Dažas plīts virsmas būs labāk piemērotas par citām. Protams, tas nav vienīgais, kas jāapsver. Piemēram, ja jums ir bērni, jūsu svarīgākās rūpes varētu būt drošība.
Tālāk ir apkopoti biežāk pieejamie virsmas veidi.

Cietā plīts virsma

Cietās virsmas ir pieejamas, laika pārbaudītas un, gatavojot ēdienu, ir iespējams nodrošināt labu kontroli.

Šādai plītij parasti ir četri vai vairāk apaļi elektriskie pinumi, kas sakarst, tālāk sildot katlu vai pannu.

Stikla keramikas plīts virsmas

Pievilcīgas, minimālisma dizaina. Tās ir elegantas ar gludu stikla-keramikas virsmu. Zem virsmas ir izvietoti vairāki metāla sildelementi, kas pārnes siltumu dažādās gatavošanas zonās, kas savukārt silda katlu vai pannu.

Gludā virsma atvieglo to tīrīšanu un, kaut gan elektriskas, tām bieži ir intuitīvi skārienpaneļi.

Indukcijas plīts virsmas

Indukcijas plīts virsmām piemīt inovatīvo tehnoloģiju sniegtās priekšrocības. Tās izmanto elektromagnētiskos laukus, lai uzsildītu pannu, ne pašu plīti. Plīts virsma saglabājas istabas temperatūrā pat ēdiena gatavošanas laikā, padarot to īpaši drošu, ja mājās ir bērni.
Galvenās indukcijas plīts virsmu pazīmes ir to modernā skārienekrāna sistēma, ātrā apsildes līmeņa regulēšana un pievilcīgais dizains.

Gāzes plīts virsmas

Ja jums patīk pielāgot gatavošanu līdz pilnībai, klasiskie, neelektriskie gāzes degļi ir lieliska izvēle. Gāzes degļi nekavējoties reaģē uz kontroli, ļaujot izcili pielāgot karstuma līmeni.

Tie ir ideāli piemēroti Āzijas stila ēdieniem un gatavošanai pannā, kā arī nodrošina zemas ekspluatācijas izmaksas.

2. Padariet to pievilcīgu

Plīts virsma var būt lielisks virtuves stila elements.
Ja jums ir svarīgs virtuves kopējais izskats, neaizmirstiet izvēlēties pareizo krāsu. Dizains un izskats ir ļoti svarīgi! Ģimenes virtuvē pavada daudz laika, tāpēc iekārtojiet to!
Visbiežāk plīts virsmas ir baltas, melnas un nerūsējošā tērauda krāsā. Tās ir universālas krāsas, ko var viegli apvienot ar citām. Iespējams, jūs vēlaties pievienot mazliet kontrasta, piemēram, izvēloties baltu plīts virsmu kopējā tumšā tonalitātē.

3. Izvēlieties papildu ieguvumus

Tāpat kā lielākā daļa mūsu sadzīves tehnikas, Indesit plīts virsmas piedāvā noderīgas funkcijas, kas palīdzēs atraisīt iekšējo šefpavāru.
Lūk, dažas Indesit plīts virsmu piedāvātās funkcijas.

Trīskāršā gredzena vokpannas deglis

Gatavojiet ar stilu!
Indesit īpašais trīskāršā gredzena vokpannas deglis nodrošina jaudīgu 3,25 kw dubulto liesmu, lai ātri un efektīvi sasildītu pannu, ideālai Āzijas ēdienu pagatavošanai.