Labākā plīts jūsu virtuvei?
Šis ceļvedis jums palīdzēs izvēlēties!

Plītis ir lieliska izvēle mazākām virtuvēm. Brīvi stāvošās ierīces, kas apvieno plīti ar vienu vai vairākām cepeškrāsnīm, ir ļoti universālas.
Iegādājoties jaunu plīti, ir dažas lietas, kas jāpatur prātā, lai izvēlētos labāko. Šis noderīgais ceļvedis sniegs pamatinformāciju, kas var palīdzēt veikt apzinātu pirkumu.

1. Padomājiet par plīts darbināšanas veidiem

Plītis ir pieejamas ar trim dažādiem darbināšanas veidiem - gāzes, elektriskās un kombinētās.

Gāzes plītis

Gāzes plītis ļauj veikt tūlītēju un precīzu ēdienu gatavošanu. Viegli kontrolēt liesmu zem pannas, lai iegūtu receptei nepieciešamo karstuma līmeni. Gāzes plītis ir īpaši piemērotas Āzijas stila ēdieniem un gatavošanai pannā.
Atcerieties - jums būs nepieciešams sertificēts speciālists, lai droši uzstādītu gāzes plīti.

Elektriskās plītis

Elektriskās plītis gūst labumu no moderno tehnoloģiju daudzpusīguma un priekšrocībām, kā arī tām bieži ir daudz dažādas funkcijas.

Trīs visbiežākās iespējas, ir cietās virsmas, stikla keramikas un indukcijas plīts.

Cietās virsmas

Cietās virsmas ir pieejamas, laika pārbaudītas un, gatavojot ēdienu, ir iespējams nodrošināt labu kontroli.

Šādai plītij parasti ir četri vai vairāk apaļi elektriskie pinumi, kas sakarst, tālāk sildot katlu vai pannu.

Stikla keramikas

Pievilcīgās un minimālisma dizaina stikla keramikas virsmas ir elegantas ar gludu stikla-keramikas virsmu. Zem virsmas ir izvietoti vairāki metāla sildelementi, kas pārnes siltumu dažādās gatavošanas zonās, kas savukārt silda katlu vai pannu.
Gludā virsma atvieglo to tīrīšanu un, kaut gan elektriskas, tām bieži ir intuitīvi skārienpaneļi.

Indukcijas plītis

Indukcijas plītīm piemīt inovatīvu tehnoloģiju sniegtās priekšrocības. Tās izmanto elektromagnētiskos laukus, lai uzsildītu pannu, ne pašu plīti. Plīts virsma saglabājas istabas temperatūrā pat ēdiena gatavošanas laikā, padarot to īpaši drošu, ja mājās ir bērni.
Galvenās indukcijas plīts virsmu pazīmes ir to modernā skārienekrāna sistēma, ātrā apsildes līmeņa regulēšana un pievilcīgais dizains.

Kombinētās plītis

Kombinētās plītis apvieno gāzes un elektrisko funkcionalitāti. Tās parasti ir aprīkotas ar gāzes plīts virsmu un elektrisko cepeškrāsni, sniedzot precīzās, tūlītējās gāzes gatavošanas un daudzfunkcionālas elektriskās cepeškrāsns priekšrocības.

2. Paņemiet mērlenti!

Pirms iegādāties jaunu plīti, pārliecinieties, vai ir pieejama nepieciešamā telpa. Ķerieties pie mērlentes un kārtīgi nomēriet!
Atcerieties - mēs iesakām atstāt papildu 5 mm ap ierīci, lai atvieglotu tās ventilāciju, kā arī novērstu pārkaršanu.
Tāpat neaizmirstiet izmērīt savas mājas durvju un gaiteņu platumu! Jūs negribēsiet saņemt savu jauno ierīci, lai atklātu, ka to nevar iznest caur durvīm!

3. Izvēlieties papildu ieguvumus

Tāpat kā lielākā daļa sadzīves tehnikas, modernās plītis piedāvā noderīgas funkcijas, kas palīdzēs atbrīvot jūsu iekšējo šefpavāru.
Lūk, dažas Indesit piedāvātās funkcijas.

Multichef

Pagatavojiet gardus ēdienus bez piepūles!
Multichef piedāvā vairākas unikālas gatavošanas metodes, lai viegli pagatavotu kārdinošas maltītes.
No bagātīga cepeša līdz picai vai pat ķiploku maizei. Multichef jums palīdzēs. Izbaudiet!

Viegla tīrīšana

Tīra bez piepūles.
Indesit Easy Cleaning dizains ļauj ātri, droši un viegli noņemt cepeškrāsns priekšējo stikla paneli, lai tīrīšana būtu tīrais nieks.