Apsverat mikroviļņu krāsns iegādi?
Ļaujiet mums palīdzēt.

Mikroviļņu krāsns jau sen ir kļuvusi par virtuves pamatpreci. Tās bieži izmantoja kā tradicionālās cepeškrāsns aizstājēju, lai ātri sasildītu vai atkausētu ēdienu.
Jaunākās mikroviļņu krāsnis ir ievērojami attīstījušās, piedāvājot daudzas lieliskas funkcijas un tehnoloģijas, sniedzot iespēju arī pagatavot gardus ēdienus gluži kā tradicionālajā cepeškrāsnī.

1. Paņemiet mērlenti!

Viena no lieliskākajām mikroviļņu krāsns īpašībām ir to izmērs - maza, kompakta, sniedz daudz brīvības novietošanai virtuvē.

Tomēr pārliecinieties, vai zināt, cik plaša telpa jums ir pieejama. Tas ir īpaši svarīgi, ja vēlaties iegādāties iebūvējamo mikroviļņu krāsni. Iebūvētās mikroviļņu krāsnis pilnībā saplūst ar pārējo virtuves dizainu un izskatās lieliski!

Tāpēc ir svarīgi zināt precīzu pieejamās vietas izmēru.

2. Izvēlieties papildu ieguvumus

Mikroviļņu tehnoloģija ir augsti attīstījusies. Jaunākie modeļi piedāvā dažādas interesantas funkcijas kārdinošu ēdienu pagatavošanai un sniedz palīdzību katrā gatavošanas solī.
Noteikti saprotiet, ko tieši jūs meklējat mikroviļņu krāsnī, un izvēlieties to, kas nodrošina visu, kas jums nepieciešams.
Lūk, dažas Indesit mikroviļņu krāsns piedāvātās funkcijas.

Dizains

Elegants, stilīgs un funkcionāls!

Indesit mikroviļņu krāsnis ar izcilu dizainu vienlaikus nodrošina jaunākās tehnoloģijas un funkcijas, kas palīdzēs pagatavot izsmalcinātus ēdienus.

Uzlabots LED displejs

Pilnīga kontrole bez piepūles.

Uzlabotais Indesit Aria kolekcijas LED displejs nodrošina skaidru, intuitīvu pieeju iestatījumiem un programmām. Apgaismotās ikonas, skārienjutīgie taustiņi un ērtā saskarne nodrošina vieglu un bezrūpīgu gatavošanu.

Grils

Izcili apbrūnināts.

Indesit Aria kolekcijas mikroviļņu krāsnī ir iebūvēts grils, lai jūs varētu izbaudīt mikroviļņu gatavošanas ātrumu un daudzveidību, pievienojot perfekti kraukšķīgu, apbrūninātu nobeigumu.

Iepriekš iestatītie iestatījumi

Pavārs ar pārliecību.

Indesit Aria mikroviļņu krāsnis padara ēdienu gatavošanu vieglāku kā jebkad - daudzas ieprogrammētās funkcijas automātiski noregulē nepieciešamo temperatūru un gatavošanas laiku.

Gatavojat picu vai dārzeņus - vienmēr izbaudiet izcili pagatavotus ēdienus.

Šķīvju pārsegs

Palīdzīga roka virtuvē.

Uzlieciet Indesit Aria pārsegu gatavošanas traukam un tas novērsīs noplūdes, samazinot nepieciešamību tīrīt.

Tāpat jūs varat apklāt vienu ēdienu un tajā pašā laikā pagatavot arī ko citu, ēdienu aromātiem nesajaucoties.