Kā atrast sev piemērotāko ledusskapi?
Vienkāršs iegādes ceļvedis.

Ir grūti pat iedomāties virtuvi bez ledusskapja. Tas atbild par tik svarīgo mūsu ēdiena uzglabāšanu.
Dažādu veidu ledusskapji un to piedāvātās iespējas var ātri sajaukt galvu. Mūsu ērtais ledusskapja iegādes ceļvedis jums palīdzēs izvēlēties īsto!
Gatavi? Aiziet!

1. Izvēlieties stilu

Saldētava augšā, saldētava apakšā, kompakts, franču tipa durvis...Un saraksts turpinās.

Pievērsīsim uzmanību galvenajiem visbiežāk sastopamo ledusskapju veidiem, lai jūs varētu izlemt, kurš no tiem ir vislabāk piemērots jums.

Saldētava augšā

Visizplatītākais ledusskapju veids. Augšas saldētava piedāvā labu ietilpību. Kaut gan no ārpuses tā nešķiet, tajā var ievietot daudz produktu. Ja jums rūp apkārtējā vide, atcerieties, ka ledusskapji ar saldētavu augšā nodrošina lielisku energoefektivitāti!

Saldētava apakšā

Ledusskapji ar saldētavu apakšā izmanto iepriekš aprakstīto ledusskapju izkārtojumu, tikai apvērš to otrādi. Tā kā saldētavu parasti lieto retāk nekā ledusskapi, tā ir novietota iekārtas apakšā, ne augšpusē. Kad saldētava ir novietota apakšā, atverot ierīces durvis, priekšmeti, kas tiek izmantoti biežāk (tie, kas atrodas ledusskapī), būs acu līmenī.

Viendurvju ledusskapji

Viendurvju modeļiem ir vienas durvis, kurās ir tikai ledusskapis. Ja jums ir atsevišķa saldētava, šis variants varētu būt tieši tas, kas jums vajadzīgs - bez saldētavas nodalījuma aizņemtās telpas viendurvju ledusskapis var nodrošināt visu nepieciešamo telpu ērtai ēdiena uzglabāšanai.

Kompaktie ledusskapji

Kompaktie ledusskapji, gan galda, gan zem-letes ir ideāli piemēroti birojiem, virtuves zonām vai viesu istabām. Ar to kompakto izmēru tos var ievietot telpās ar mazu pieejamo platību. Ja jūs meklējat otru ledusskapi vai tajā uzglabās ēdienu tikai daži cilvēki, tad kompaktais (vai mini) ledusskapis varētu būt lieliska iespēja.

2. Apsveriet integrēto ledusskapi

Indesit piedāvā arī integrētus (jeb iebūvētus) ledusskapjus.
Ja vēlaties, lai jaunais ledusskapis nemanāmi iekļautos virtuves iekārtojumā, tas šis ir īstais risinājums. Integrētie ledusskapji ir pieejami lielākajā daļā iepriekš aprakstīto versiju, tāpēc jūsu izvēle netiks ierobežota. Integrētās ierīces un skapji to uzstādīšanai parasti tiek izgatavoti standarta izmēros, tomēr vienmēr par to pārliecinieties! Tātad...

3. Nomēriet!

Laiks ķerties pie mērlentes. Pirms ledusskapja iegādes pārliecinieties, vai ir pieejama nepieciešamā telpa. Ņemot vērā dažādos pieejamos ledusskapju veidus, to izmēri ievērojami atšķiras. Pirms pirkuma rūpīgi pārbaudiet izmēra specifikācijas!
Tāpat neaizmirstiet izmērīt savas mājas durvju platumu! Jūs nevēlaties saņemt savu jauno ierīci un atklāt, ka to nevar iznest caur durvīm!

4. Ziniet savas vajadzības

Mūsdienīgie ledusskapji piedāvā lielisku funkciju klāstu (par to īsumā nākamajā sadaļā). Bet jums jāizpēta arī pamatfunkcijas. Lūk, daži iespējamo funkciju piemēri.

Abpusējās eņģes

Neatkarīgi no tā, vai jūs izvēlaties integrētu vai brīvi stāvošu ierīci, pārliecinieties, kā tiek atvērtas ledusskapja durvis (no labās puses uz kreiso vai no kreisās puses uz labo) un, vai tas atbilst jūsu virtuves izkārtojumam. Dažos ledusskapjos ir abpusējās eņģes, tādēļ durvis var uzstādīt atbilstoši jūsu vajadzībām.

Bīdāmie plaukti

Lielās ģimenēs bieži sakrājas daudz ēdiena. Daži produkti sabojājas ledusskapja aizmugurē vai saldētavā un tiek aizmirsti. Bīdāmie plaukti ir vienkārša, bet ērta funkcija, kas ļauj vieglāk pārlūkot ledusskapi, atrast to, ko jūs meklējat, un ērtāk sakārtot ledusskapi.

5. Izvēlieties papildu ieguvumus

Flexi Use uzglabāšanas kaste

Izcili uzglabāts.
Indesit Flexi Use uzglabāšanas kaste ir daudzpusīgs nodalījums, kas nodrošina perfektu temperatūru jūsu augļu, gaļas vai zivju uzglabāšanai. Atkarībā novietojuma, tās temperatūru var pielāgot konkrētajām vajadzībām - viena pozīcija nodrošina augļiem nepieciešamo temperatūru, savukārt cita - gaļai un zivīm nepieciešamo, zemāko temperatūru.
Indesit Flexi Use uzglabāšanas kaste nodrošina ilgāku produktu uzglabāšanu un labāku to garšu!

Atvērta tipa telpa

Izstrādāts, lai pielāgotos jūsu vajadzībām.
Indesit Openspace izkārtojuma sistēma ļauj noņemt, pārvietot un personalizēt saldētavas izkārtojumu.

Tajā var ievietot viedās uzglabāšanas kastes, lai uzglabātu lielāku daudzumu mazāku produktu, vai tās izņemt, lai atbrīvotu vietu lielākiem produktiem, piemēram, picas kastēm vai gardam tītaram, kuru plānojat pagatavot Ziemassvētkos!

Ūdens funkcija

Svaigs ūdens jebkurā laikā.
Ūdens padeves funkcija ir pieejama atsevišķiem Indesit ledusskapjiem. Atdzesēts, atspirdzinošs ūdens vienmēr, kad vēlaties.

Ledusskapja durvju iekšpusē ir uzstādīta plaša ūdens tvertne, un, kad tā ir tukša, to piepildīt ir tikpat viegli, kā izdzert glāzi ūdens!