Nepieciešama jauna cepeškrāsns?
Mēs palīdzēsim!

Mēs esam tas, ko mēs ēdam, pareizi? Tāpēc ir jēgpilni iegādāties cepeškrāsni, kas nodrošina vislabāko gatavošanas pieredzi katra vajadzībām.
Labas cepeškrāsns izvēle var būt sarežģīta. Šis ērtais cepeškrāsns iegādes ceļvedis jums palīdzēs veikt apzinātu pirkumu.
Gatavi? Aiziet!

1. Ziniet savas vajadzības.
Cepeškrāsns vai plīts?

Kāda ir atšķirība starp cepeškrāsni un plīti? Vienkārši - plīts apvieno cepeškrāsni un plīts virsmu (gāzes vai indukcijas).

Plīts vienmēr ir brīvi stāvoša, ne integrēta. Un cepeškrāsns? Tā ir tikai cepeškrāsns, bez plīts virsmas kombinācijas.

2. Gāzes vai elektriskā?

Elektriskās cepeškrāsnis piedāvā dažādas gatavošanas iespējas, piemēram, dažādām receptēm ieprogrammētus temperatūras iestatījumus.
Siltuma sadalījums gāzes cepeškrāsnīs ir lieliski piemērots mitriem, tomēr rūpīgi pagatavotiem ēdieniem, padarot tās lieliski piemērotas gardiem svinību cepešiem.
Indesit piedāvā arī kombinētās cepeškrāsnis.

3. Paņemiet mērlenti!

Pirms iegādāties ierīci, pārliecinieties, vai ir pieejama nepieciešamā telpa. Paņemiet mērlenti un nosakiet pieejamo platumu, augstumu un dziļumu.
Izmēra ziņā cepeškrāsnis klasificē kā vienkāršās vai dubultās.
Vienkāršās cepeškrāsnis ir ideāla izvēle lielākajai daļai ģimeņu. Tās nodrošina visu nepieciešamo telpu ikdienas ēdiena gatavošanai un ir viegli uzstādāmas, pat ja pieejamība telpā ir ierobežota.
Dubultās cepeškrāsnis ir divas atsevišķas krāsnis apvienotas vienā. Tās piedāvā lielisku daudzveidību un daudz telpas gatavošanai. Ja jūs plānojat rīkot vakariņas vai arī jums ir liela ģimene, tas var būt jums piemērots risinājums.

4. Izvēlieties krāsu!

Krāsa ir galvenais elements, lai radītu dekoru, kas atbilst jūsu personiskajam stilam.
Sadzīves tehika ir pieejama dažādās krāsās, bet visbiežāk tā ir balta, melna un matēta nerūsējošā tērauda krāsā. Tās ir universālas krāsas, ko var viegli apvienot ar esošo krāsu gammu. Iespējams, jūs vēlaties pievienot mazliet kontrasta, piemēram, izvēloties baltu cepeškrāsni kopējā tumšā tonalitātē.
Tas ir gaumes jautājums. Apsveriet dažādas iespējas un izvēlieties to, kas iederas vislabāk. Jūs un jūsu ģimene pavada daudz laika virtuvē, tāpēc iekārtojiet to!

5. Apsveriet pašattīrīšanās funkciju

Jā, cepeškrāsnis patiesībā var attīrīt pašas sevi! Ja šī funkcija jūs interesē, lūk, īss pārskats par galvenajām pašattīrīšanās sistēmām: katalītisko un pirolītisko.

Katalītiskā

Katalītiskajām cepeškrāsnīm ir īpašs pārklājums, kas paredzēts taukvielu absorbcijai. Lietojot katalītiskās cepeškrāsns pašattīrīšanās funkciju, cepeškrāsns tiek uzkarsēta līdz ļoti augstai temperatūrai. Šī procesa laikā tauki un netīrumi tiek mīkstināti vai nodedzināti. Kad tīrīšanas cikls ir beidzies, netīrumus var viegli noslaucīt ar sūkli.

Pirolītiskā

Pirolītiskajām cepeškrāsnīm cepeškrāsns dobums pašattīrīšanās cikla laikā sasniedz ļoti augstu temperatūru.

6. Izvēlieties papildu ieguvumus

Tāpat kā lielākā daļa sadzīves tehnikas, mūsdienu cepeškrāsnis ir aprīkotas ar noderīgām funkcijām, kas palīdzēs atraisīt jūsu iekšējo šefpavāru.
Lūk, dažas Indesit cepeškrāsns piedāvātās funkcijas.

Turn&Cook

Viena kustība, 80 gardas receptes.
Indesit jaunā Turn&Cook funkcija - vienkārši pagrieziet slēdzi un iestatiet automātisku kādas no 80 gardām receptēm pagatavošanu stundu garā programmā.
Jūsu mīļākie ēdieni ir viena soļa attālumā!

Freasy Cook

No saldēta līdz gatavam acu mirklī!
Freasy Cook ļauj pagatavot saldētas maltītes īsākā laikā. Šī funkcija ir izveidota, lai nodrošinātu izcilus ēdiena pagatavošanas rezultātus bez cepeškrāsns iepriekšējas uzkarsēšanas.

Vienkārši ielieciet saldēto ēdienu cepeškrāsnī un izņemiet to gatavu!

Picas funkcija

Izcila pica!
Izmantojot picas funkciju, Indesit cepeškrāsns temperatūras un gatavošanas ilguma iestatījumi tiek noregulēti automātiski, lai jūs jebkurā laikā varētu izbaudīt garšīgu, kraukšķīgu picu!
Tomēr ir vēl kas - izmantojiet picas funkciju, lai uzsildītu vai izceptu maizi un citus maizes izstrādājumus!