Liela iepirkšanās ir pelnījusi izcilu svaigumu.

Augļi un dārzeņi, zivis un gaļa, piens un siers.

Arī olas un mērces. Runājot par pārtikas iegādi visai ģimenei, neko nedrīkst aizmirst.

Tāpēc iknedēļas iepirkšanās kļūst arvien lielāka, tāpat kā mājās nepieciešamais svaigums.

Izmantojot jauno Total No Frost ledusskapi ar Push&Go funkciju, tā vairs nav problēma: ātri atdzesējiet ledusskapja un saldētavas nodalījumus un vienmēr saglabājiet katras sastāvdaļas ideālo svaigumu nospiežot tikai vienu taustiņu. Ar daudzām citām funkcijām, kas nodrošina maksimālu praktiskumu un uzticamību, jaunais ledusskapis dzīvi virtuvē padara vieglāku nekā jebkad agrāk.

Izstrādāts tik viegli lietojams, ka palīdzēt var ikviens.

Vienmēr iegūstiet ideālu svaigumu ar tikai vienu pieskārienu.

Svaigas sastāvdaļas vienmēr ir iknedēļas iepirkumu sarakstā, taču to uzturēšana pareizajā temperatūrā var būt sarežģīta, it īpaši, ja ledusskapis ir pilns un tiek bieži atvērts, izraisot temperatūras paaugstināšanos. Indesit jaunajā Total No Frost ledusskapī ir Push&Go funkcija: viedā funkcija, kas ļauj viegli un ātri atjaunot ideālo temperatūru visā ledusskapī. Viss, kas jums nepieciešams, ir nospiest tikai vienu taustiņu pirms pārtikas ievietošanas, lai aktivizētu papildu dzesēšanas jaudu abos ledusskapja nodalījumos un nodrošinātu ikviena produkta pareizu uzglabāšanu, pateicoties par 40% ātrākai temperatūras atjaunošanai*.

*Salīdzinot, ja Push&Go funkcija nav aktivizēta. Iekšējais tests tika veikts, izmantojot slodzes diagrammas saskaņā ar IEC 62552. Rezultāts 40% iegūts salīdzinājumā ar 2 metrus augstu ledusskapi bez invertora kompresora; citiem modeļiem rezultāti var atšķirties.

Pick&Go

Viena kaste, daudz pielietojumu.

Jaunajā Indesit ledusskapī ar Pick&Go neviena vieta nepaliek neizmantota:

bīdāms, noņemams konteiners, lai maksimāli izmantotu vietu zem plaukta. Lieliski piemērots siera, brokastu sviestmaižu vai pāri palikuša ēdiena uzglabāšanai. To var izņemt no ledusskapja un ievietot mikroviļņu krāsnī, lai uzsildītu pārtiku, novietot uz galda vai paņemt līdzi pusdienas uz biroju vai skolu, mazgājams arī trauku mazgājamajā mašīnā.

Iespēja to horizontāli pārbīdīt palielina lietošanas elastību un ļauj vislabāk izmantot telpu.

FreshSpace +

Viegla mitruma kontrole svaiguma saglabāšanai.

Augļi un dārzeņi sastāda lielu daļu no pilnībā piepildīta ledusskapja, tāpēc ir ļoti svarīgi tos saglabāt svaigus, lai baudītu veselīgas maltītes visas nedēļas garumā. FreshSpace+ atvilktnei ir ērts slīdnis, kas ļauj iestatīt augstāku mitruma līmeni dārzeņu uzglabāšanai vai zemāku augļiem, radot ideālus apstākļus, lai ilgāk saglabātu tos svaigus un kraukšķīgus.

ExtraFresh 0 ° C

Īpašs vēsums īpaši smalkam ēdienam.

Smalki ēdieni pieprasa īpašu uzmanību.

Šī īpašā atvilktne rada ideālus apstākļus zivju, gaļas un citu smalku sastāvdaļu uzglabāšanai aptuveni 0°C temperatūrā*.

*1-2°C pie ledusskapja standarta iestatījuma 4°C/MED, pie apkārtējās temperatūras 25°C. Saskaņā ar EN 62552-1/-2/-3:2020

Elastība durvju iekšpusē

Maksimāli izmantojot vertikālo telpu.

Gari priekšmeti vairs nav problēma.

Pateicoties regulējamiem, dalītiem plauktiem ledusskapja durvīs, vienkārša vertikāla kustība nodrošinās vietu dažāda augstuma pudelēm un burkām.

ExtraStrong Stikls

Īpaši izturīgs materiāls īpaši izturīgiem plauktiem.

Jaunajā Indesit Total No Frost ledusskapī ir izturīgāki plaukti, kas izgatavoti no bieza stikla. Tas nozīmē, ka plaukti var izturēt līdz pat 100kg lielu slodzi, ļaujot droši uzglabāt pārtiku un smagus priekšmetus.

 • Total No Frost
 • Klusa dzesēšana
 • 15 gadu garantija*
 • Nekādu problēmu.

  Pateicoties Total No Frost tehnoloģijai, kas nodrošina pastāvīgu gaisa cirkulāciju, tiek efektīvi novērsta ledus veidošanās saldētavā un kondensācija ledusskapja nodalījumā, vienlaikus izvairoties no neērtībām ar manuālu atkausēšanu.

 • Maksimāla efektivitāte pie zema trokšņa līmeņa

  Jaunais Indesit Total No Frost ledusskapis ar Push&Go funkciju ir ļoti kluss, pateicoties augstas kvalitātes sastāvdaļām un jaunākās paaudzes invertora kompresoram, kas pieejams atsevišķos modeļos. Pateicoties tam, ledusskapja darbības trokšņa līmenis ir tikai 37 dBA.

 • Pilnīga uzticamība, pilnīgs miers.

  15 gadu garantija kompresoram garantē tā ilgstošu darbību, kas jauno Indesit ledusskapi padara vēl uzticamāku.

  *Viss, kas nepieciešams, ir reģistrēt ledusskapi tiešsaistē.

Jauns uzticams sabiedrotais, kas palīdzēs organizēt visa veida produktu uzglabāšanu

Jaunajam Indesit Total No Frost ledusskapim ir pilnīgi jauns dizains.

Mūsdienīga krāsu gamma.

Mūsdienīga krāsu gamma.

Balta, Inox, Melna: krāsu palete ir veidota tā, lai atbilstu jebkurai modernai virtuvei, apvienojot stilu ar funkcionalitāti.

Augstākā kvalitāte un ērtības ikvienā detaļā.

Augstākā kvalitāte un ērtības ikvienā detaļā.

Jaunā Indesit Total No Frost ledusskapja Push&Go funkcija ir īpaši praktisks palīgs pārtikas uzglabāšanā: aktivizējama ar vienu pieskārienu, tā rada strauju dzesēšanas impulsu abos ledusskapja nodalījumos ātrai temperatūras atjaunošanai. Jaunajā Total No Frost ledusskapī ir arī pilnīgi jauns interjers ar augstas kvalitātes detaļām un ērtu sastāvdaļu dizainu.