Jaunumi

Jaunā Eco Time veļasmašīna ir labākais sabiedrotais ūdens, laika un enerģijas taupīšanai: Energy Saver - enerģijas taupīšanas opcija, 20° C zonas programmas un Water Balance - ūdens balansa sensora darbība garantē optimālo mazgāšanas rezultātu ar maksimālo enerģijas taupīšanu.

Water Balance - ūdens balansa sensors visos mazgāšanas posmos nosver veļu, lai padotu tvertnē tikai nepieciešamo daudzumu ūdens, tādējādi garantējot minimālo enerģijas patēriņu tā uzsildīšanai.


Energy Saver - enerģijas taupīšanas opcija garantē maksimālo enerģijas taupīšanu, tas ir, līdz 70%, salīdzinot ar 30° C kokvilnas ciklu. Pateicoties īpašai tvertnes kustībai, tā var nodrošināt 30° C cikla mazgāšanas efektivitāti zemākā temperatūrā.

Enerģijas klase

A++ klase, ko sasniedz Indesit Eco Time veļasmašīnas, ir to enerģijas efektivitātes pierādījums un garantē maksimālo enerģijas taupīšanu visos mazgāšanas posmos jebkādam veļas daudzumam.

20°C Zona

20° C zonas programmas ir paredzētas apģērbu mazgāšanai zemā temperatūrā (20° C) un garantē 40° C cikla mazgāšanas rezultātu ar enerģijas ietaupījumu līdz pat 40%. Katrā programmā tiek izmantota īpašas tvertnes kustības, kas optimizē mazgāšanas līdzekļa darbību un nevainojami izmazgā netīrumus un traipus.

Taupiet enerģiju

Indesit izstrādāja Energy Saver - enerģijas taupīšanas opciju, lai ļautu jums ietaupīt līdz pat 70% enerģijas, salīdzinot ar 30° C kokvilnas ciklu! Kombinācijā ar kokvilnas, sintētikas un džinsu programmām Energy Saver nodrošina 30° C mazgāšanas rezultātu zemākā temperatūrā.

Taupiet laiku

Eco Time opcija, kas ir pieejama visās kokvilnas un sintētikas programmās, ļauj mazgāt līdz pat 3 kg viegli netīru apģērbu līdz pat 30% ātrāk, nekā ar parastu kokvilnas ciklu.

Taupiet ūdeni

Water Balance - ūdens balansa sensors Eco Time veļasmašīnās ir aktīvs visos mazgāšanas posmos un nosver faktisko veļas ielādi, lai padotu tvertnē tikai veļas mazgāšanai nepieciešamu daudzumu ūdens.

Indesit Eco Time veļasmašīnas piedāvā programmas visām vajadzībām. Pateicoties savai īpaši pilnveidotajai tvertnei, Indesit veļasmašīnas ļauj jums mazgāt ikdienas apģērbus efektīvāk un rūpīgāk pat ļoti ātros mazgāšanas ciklos.

Speciālas programmas

Džinsu programma ļauj pilnīgi izmazgāt džinsu audumus, nepakļaujot audumus izbalēšanas vai šķiedru zaudēšanas riskam.

Express programma ļauj atsvaidzināt viegli netīrus apģērbus (līdz pat 1,5 kg) tikai 15 minūšu laikā.

Indesit tehnoloģija tieka izmantota arī īpaša apavu mazgāšanas cikla izstrādē: Īpašā apavu ciklā tvertnes apgriezienu ātrums novērš triecienus, kas ir galvenais bojājumu cēlonis.

Programmas Sporta intensīvā un Sporta vieglā ir paredzētas vairāk vai mazāk netīru sporta apģērbu mazgāšanai, ņemot vērā visus audumu tipus, tādējādi nodrošinot optimālo mazgāšanas rezultātu.