Jaunumi

No Frost - Bezsarmas ledusskapji
Dynamic Air Control - Dinamiska gaisa kontrole

Absolūta brīvība un elastība pārtikas saglabāšanā, pateicoties tehnoloģijai No Frost Dynamic Air Control - Bezsarmas Dinamiska gaisa kontrole.

Modernās, minimālistiskās līnijas, skārienekrāns un ergonomiskais dizains padara jauno ledusskapi vienkāršu lietošanā un tas ideāli iederas jebkādā vidē.

Skārienekrāns
Dažiem modeļiem jaunā produktu klāstā ir skārienekrāns: intuitīvi vienkāršs, tas jebkurā laikā precīzi parāda, ko dara ledusskapis, un ļauj aktivizēt dažādas tā funkcijas vienkārši ar pieskārienu.

Ietilpst vairāk
To ir vieglāk lietot un uzturēt tīrībā, un tas sniedz iespēju labāk pārskatīt pārtiku uz plauktiem. Pateicoties savam dizainam, jaunie modeļi piedāvā papildus 20 litrus telpas, kas ir ekvivalents 60 bundžām!

Ergonomiskie rokturi
Atšķirīgs dizains, sevišķi ārējiem rokturiem, piešķir ledusskapim eleganto un moderno izskatu. Indesit piedāvā arī alternatīvu modeli ar iegremdētu rokturi, kas dod lielāku brīvību to pieskaņot mēbelēm.

No Frost Dynamic Air Control

Sistēma No Frost Dynamic Air Control - Bezsarmas Dinamiska gaisa kontrole garantē vienādu un pastāvīgu temperatūru ledusskapja nodalījumos un novērš sarmas veidošanos ledusskapja nodalījumos, kas atbrīvo no nogurdinošas atlaidināšanas.
Jaunā Multiflow - Multiplūsmas kolona ir paredzēta teicamai gaisa cirkulācijai: gaisa plūsma tiek virzīta nevis tieši uz pārtiku, bet pa apaļu trajektoriju apkārt plauktiem. Tas uztur jūsu pārtiku optimālā stāvoklī, aptverot to ar pastāvīgu auksta gaisa plūsmu.

Ātra iekšējas temperatūras
regulēšana

Ar jauno bezkontaktu tangenciālo ventilatoru temperatūru iestatīt var daudz ātrāk: atdzesēšanas laiks pēc durvju atvēršanas ir par 40% mazāks nekā parastiem ledusskapjiem.


Ātra sasaldēšana

Šī funkcija uz neilgu laiku pazemina saldētavas temperatūru līdz minimumam, šādi paātrinot svaigas pārtikas sasaldēšanas procesu labākai saglabāšanai.

Ātra dzesēšana

Svaigai pārtikai, kurai nepieciešama ātra atdzesēšana, šī funkcija samazina ledusskapja nodalījuma temperatūru tikai dažu minūšu laikā, labāk saglabājot pārtiku.

A+ klase

Pilns ledusskapju klāsts A+ klasē: optimālā dzesēšana un pārtikas saglabāšana ar par 20% lielāku enerģijas taupīšanu nekā A klases ledusskapim.

Klusāks

Optimālā darbība ar minimālo troksni. Jauns bezkontaktu tangenciāls ventilators padara ledusskapja un saldētavas darbību klusāku, ērtāku un funkcionālāku.

Stingrāki plaukti

Plaukti ir stingrāki, tie tur vairāk par 25 kg bez liekšanās.