Meklēt vietni

Atrodiet savu tuvāko Indesit pārdevēju

This content requires the Adobe Flash Player 9.

Produkti Indesit


Jaunā Prime veļas mazgājamā mašīna ar Smart tehnoloģiju optimizē patēriņu, balstoties uz porcijas apjomu, garantējot maksimālu mazgāšanas efektivitāti un elastīgas slodzes, samazinot ūdens un enerģijas patēriņu pat par 60 % līdz 50 % īsākā laikā.*Salīdzinājumā ar tradicionālajiem cikliem pie pilnas slodzes

Visas Prime klāsta veļas mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar gaidstāves funkciju, kura pēc dažu minūšu bezdarbības automātiski izslēdz apgaismoto interfeisu, tomēr visi programmas iestatījumi paliek neaktīvi, tostarp programmas signāla beigas.

Jauno Prime veļas mazgājamo mašīnu oriģinālais un mūsdienīgais dizains un krāsu kombinācijas tām piešķir īpašu izskatu. Veļas ievietošanas atvēruma konstrukcija nodrošina labu redzamību, savukārt rokturis ir ergonomiskāks un vieglāk satverams. Lai atvieglotu veļas ievietošanu un izņemšanu, atvēruma diametrs ir 46 cm.Indesit Prime dzesēšanas kolekcija ietver jaunus ledusskapjus ar saldētavām, kam raksturīgs liels iekšējais tilpums, kā arī 30 litri papildu vietas, mūsdienīgs stils, lietotāja interfeisu izvēle un atjautīgi uzglabāšanas risinājumi. Turklāt A+ enerģijas nomināli piedāvā vislabāko veiktspēju ar minimālu enerģijas patēriņu.

Jaunie Prime ledusskapji ar saldētavu gan apmierina uzglabāšanas vajadzības, gan arī lieliski iederas mūsdienīgās virtuvēs, turklāt nedaudz noapaļotā durvju forma tiem piešķir īpašu izskatu. Elastīgo plauktu, kas atrodas ledusskapja nodalījuma centrā, var nolocīt, lai pietiktu vietas lielākiem traukiem. Visu izmēru bundžas un pudeles var uzglabāt dziļajos durtiņu plauktos. Turklāt saldētavas durvju korpusos ir divi picas plaukti saldētu produktu uzglabāšanai. Lai ātri piekļūtu saldētajiem produktiem, izmantojiet vieglās piekļuves atvilktni saldētavas augšdaļā. Lai ietaupītu vietu, Ice3 ledus kubiņu paplātes atrodas saldētavas atvilktnēs.

Pateicoties uzlabotai sensoru sistēmai, jaunie Indesit Prime ledusskapji ar saldētavu, kas izmanto Smart tehnoloģiju, pastāvīgi uzrauga elektroierīces darbību. Displejā iebūvētā Smart gaismas diode gādā par iekšējās vides kontroli, nodrošinot ideālu temperatūru ledusskapī un saldētavā.Jaunā Indesit Prime trauku mazgājamā mašīna ar Smart tehnoloģiju samazina patēriņu, vienlaikus garantējot optimālus mazgāšanas rezultātus iespējami īsākā laikā. Jums atliek izvēlēties tikai parasto vai intensīvo programmu: sensors nosaka pārtikas daļiņu līmeni trauku mazgājamā mašīnā un atbilstoši iestata strūklas spiedienu, temperatūru un skalošanu skaitu, lai iegūtu nevainojamus mazgāšanas rezultātus, tomēr vienlaikus izmantojot tikai nepieciešamo enerģijas un ūdens daudzumu.

Vadiet savu trauku mazgājamo mašīnu ar šī vienkāršā un intuitīvā digitālā displeja palīdzību.

Vieta mašīnas iekšpusē tiek pilnīgi izmantota, lai nodrošinātu lielāku mazgāšanas porcijas apjomu: pateicoties jaunajai statīva konstrukcijai, var izveidot pat 14 vietas iestatījumus.

Turklāt attapīgais iekšējās vietas izmantojums piedāvā maksimālu ievietošanas elastīgumu, jo apakšējā groza konstrukcija ļauj optimāli izmantot ierobežoto vietu, pateicoties bīdāmiem galda piederumu groziņiem. Pateicoties augšējā groza atloku īpašajai formai, tos var pielāgot, lai novietotu sešas glāzes ar garām kājiņām.Jaunās Indesit Prime veļas mašīnas ar žāvētāju, kurās izmantota Smart tehnoloģija, nodrošina optimālus mazgāšanas un žāvēšanas rezultātus ar minimālu patēriņu jebkurai slodzei un audumam. Modernizēts sensors nosaka materiālu svaru un iestata optimālos mazgāšanas un žāvēšanas parametrus, tos pielāgojot faktiskajai slodzei. Garantē minimālu patēriņu un līdz 60 % lielu ūdens un enerģijas ietaupījumu, kā arī ietaupa mazgāšanas laiku līdz 50 %*. *Salīdzinājumā ar mašīnas tradicionālajiem mazgāšanas cikliem pie pilnas slodzes.

Augstas veiktspējas žāvētājs. Vienkārši iestatiet nepieciešamo žāvēšanas līmeni, un pārējo paveiks jūsu jaunā Prime veļas mašīna ar žāvētāju. Pateicoties sensoru sērijai, kas nosaka veļas mitrumu un iestata žāvēšanas laiku, žāvēšanas cikls automātiski apstājas pēc nepieciešamā sausuma līmeņa sasniegšanas. Ideāls risinājums, lai drēbes sagatavotu gludināšanai, pakāršanai vai ievietošanai skapī.

Jauno Prime veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju oriģinālais un mūsdienīgais dizains un krāsu kombinācijas tām nodrošina īpašu izskatu. Veļas ievietošanas atvēruma konstrukcija nodrošina labāku redzamību, savukārt rokturis ir ergonomiskāks un vieglāk satverams. Lai atvieglotu veļas ievietošanu un izņemšanu, atvēruma diametrs ir 46 cm. Turklāt par 180° atveramās durtiņas ir apveltītas ar tūlītējās durtiņu atvēršanas funkciju, lai tās varētu atvērt uzreiz pēc mazgāšanās programmas beigām vai tad, ja esat piemirsis kaut ko ielikt mašīnā.Indesit Moon ir gudra un vienkārši izmantojama veļas mazgājamā mašīna. Pateicoties savām ikonām, unikālajam interfeisam un krāsainajām durtiņām, Moon veido savu stilu ikkatrā mājā.

Izmantošanu atvieglo Moon novatoriskais vadības interfeiss. Spilgtās gaismas diodes ļauj pārraudzīt izvēlētās programmas gaitu, un cikla beigās mirgo interfeisa indikatori. Turklāt mazgāšanas programmu var izvēlēties ar visvienkāršākajiem paņēmieniem: izmantojot 4 speciālās pogas, katru cikla veidu var nekavējoties iestatīt atbilstoši jebkura veida veļai un gūt lieliskus rezultātus.

Indesit Moon unikālais iebūvētais dozētājs atrodas aiz durtiņām un nogādā mazgāšanas līdzekli tieši mazgāšanas darbības centrā, nodrošinot līdz pat 50 % lielāku tīrīšanas jaudu.*

Pateicoties šim novatoriskajam dizainam, ūdens var izmazgāt dozatoru, uzturot to tīru un vienlaikus visu mazgāšanas līdzekli izmantojot mazgāšanai. Turklāt iekšējais dozators ir peldošs, lai novērstu pārmērīgu uzpildīšanu ar mazgāšanas līdzekli. Labāk jūsu veļai, apkārtējai videi un kabatai.Jaunajam Indesit Prime ledusskapim ar saldētavu ir elektronisks displejs, lai ledusskapi varētu ieprogrammēt atbilstoši jūsu vajadzībām, kontrolēt temperatūru, uzturēt produktu svaigumu un uzglabāt tos pēc iespējas labāk. Pateicoties jaunajām autonomā atbalsta eņģēm, durvis ir izturīgas un vienkārši uzstādāmas, turklāt tās var lieliski pieskaņot jūsu telpai.

Jaunajam Indesit Prime ledusskapim ar saldētavu ir elektronisks displejs, lai ledusskapi varētu ieprogrammēt atbilstoši jūsu vajadzībām, kontrolēt temperatūru, uzturēt produktu svaigumu un uzglabāt tos pēc iespējas labāk. Pateicoties jaunajām autonomā atbalsta eņģēm, durvis ir izturīgas un vienkārši uzstādāmas, turklāt tās var lieliski pieskaņot jūsu telpai.Prime cepeškrāsns IF 89 K.A IX

Prime klāsts.

Modernas, energoefektīvas cepeškrāsnis.

Skatīties video

Lai nedaudz atvieglotu jūsu dzīvi, daudzas cepeškrāsnis piedāvā pat 5, 6 vai 8 ēdiena gatavošanas funkciju izvēli, rūpējoties pat par vissarežģītākajiem ēdieniem. Jūs varat sev nodrošināt daudz brīva laika, izmantojot A līmeņa enerģijas nominālus, izvēloties no dažādu apdaru klāsta un pat atlasot labāko modeli ar autonomās tīrīšanas programmu!

Noderīga programmēšanas sistēma, kas ļauj izvēlēties daudzveidīgas ēdiena gatavošanas iespējas. Nodrošina labākos gatavošanas paņēmienus visu veidu pārtikai — gan pusdienu cepetim, gan picai, gan arī ķiplokmaizei. Izmantojiet unikālās ēdiena gatavošanas programmas, piemēram, Ātrais bārbekjū un Pica, un cepšana.

Mūsu gudrās cepeškrāsnis izmanto jaunākās tehnoloģijas. No jaunajiem iebūvēto ierīču klāsta papildinājumiem var minēt pirolītisku paštīrīšanās cepeškrāsni, kas ietaupa jūsu laiku un darbu! Izmantojot šo jaudīgo funkciju, tiek automātiski bloķētas četrkāršās stiklotās durtiņas, cepeškrāsns uzkarst līdz 500 ºC un sadedzina visas taukvielas un pārpalikumus tā, ka pēc tam vairs atliek tikai izslaucīt nelielu pelnu kaudzīti. Turklāt šī procesa izmaksas ir tikai 50 p uz katru ciklu, tātad jūs varat droši izsviest savus gumijas cimdus!

Modeļiem ar pirolītiskās tīrīšanas funkciju ir pelēks iekšējais nodalījums, kas paspilgtina cepeškrāsni un ļauj labāk saskatīt gatavojamos pārtikas produktus.Prime sildvirsma IP 641 S (IX)

Prime klāsts.

Vairāk vietas radošumam virtuvē, izmantojot Indesit Prime sildvirsmu.

Skatīties video

Jaunā sildvirsmu kolekcija izskatās eleganti un vienlaikus ir arī praktiska un funkcionāla. Vienkāršais, tomēr saistošais dizains ļauj sildvirsmas saskaņot ar visām citām Indesit Prime iebūvētajām elektroierīcēm, lai virtuvei nodrošinātu lielisku izskatu. Turklāt no šī ierīču klāsta var izvēlēties gāzes, elektrisko un indukcijas tehnoloģiju, kā arī dažādas krāsas, lai nodrošinātu nevainojamu atbilstību pārējām elektroierīcēm.

Jaunās Indesit Prime sildvirsmas platums ir 75 cm, un, salīdzinot ar tradicionālajām plītīm, tām ir par 25 % lielāka gatavošanas virsma, tomēr tās ietilpst tikpat lielā standarta vietā (60 cm). Tai ir pieci degļi, tostarp vokpannas deglis, lai nodrošinātu vienotu un spēcīgu siltuma sadali. Elektroniskās aizdedzināšanas pogas ļauj veikt aizdedzināšanu tikai ar vienu roku, un drošību garantē liesmu uzraudzības iekārta.Prime tvaika nosūcējs HIP 6 P (IX)

Prime klāsts.

Indesit Prime tvaika nosūcējs nodrošina labāko tvaiku izvilkšanu.

Skatīties video

Prime tvaika nosūcējiem ir moderns dizains ar slīpiem stūriem un profesionālu nerūsošā tērauda apdari. Šie tvaika nosūcēji, kuri ir lieliski saskaņoti ar citām Prime elektroierīcēm, piedāvā vienkāršu ēdiena gatavošanas aromātu un taukainu tvaiku izvilkšanas veidu, nodrošinot nevainojamu kārtību un fantastisku izskatu jūsu virtuvē!

Noapaļotās gaismas izcili apgaismo ēdiena gatavošanas virsmu. Filtri ir ārkārtīgi viegli noņemami, un tos var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Lai jums atvieglotu dzīvi.

Jaunās zema patēriņa kvēlspuldzes optimāli apgaismo sildvirsmu, lai izveidotu siltu un valdzinošu atmosfēru. Metāla alumīnija filtri ir patiesi novatoriski efektivitātes un izturības jomā: tos var viegli noņemt un droši mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.Prime iebūvētās trauku mazgājamās mašīnas

Prime klāsts.

Elastīgums, ātrums un plašums. Prime klāsta trauku mazgājamā mašīna ir praktiski nevainojama.

Skatīties video

Jaunās Prime trauku mazgājamā mašīnas izstrāde piedāvā augstāko kvalitāti ikdienā — tā ir pilnīgi paslēpta, skaidra un viegli izmantojama. Tā ir droša, draudzīga apkārtējai videi un garantē optimālus mazgāšanas rezultātus.

Mazgāšanas programmas ir izstrādātas visu vajadzību apmierināšanai, sākot no ātrā cikla, kas ir ideāli piemērots steidzamai trauku mazgāšanai, un beidzot ar delikāto ciklu, kas paredzēts jūsu visdārgākajiem traukiem.

Jaunais bīdāmais galda piederumu statīvs ļauj optimāli organizēt iekšējo vietu: ir atvieglota trauku ievietošana, lai nodrošinātu vairāk vietas un elastīgāku ievietošanu, tādējādi ļaujot ietaupīt laiku un enerģiju.

Our website uses cookies to improve your experience. By continuing to use our website you agree to our use of cookies.